Aurskog/Finstadbru Sportsklubb

Aurskog/Finstadbru Sportsklubb

Kalendere
Fullskjerm ICAL

Dato Navn
Man 22 Apr
kl 13:00 - 14:04
Aurskog/Finstadbru - Bjerke
  Aursmoen kunstgress 9er A
Man 22 Apr
kl 15:00 - 16:14
Aurskog/Finstadbru - Holter
  Aursmoen kunstgress 9er A
Man 22 Apr
kl 16:00 - 16:54
Aurskog/Finstadbru Hvit - Bjørkelangen Rød
  Aursmoen mini kg
Man 22 Apr
kl 16:15 - 17:39
Aurskog/Finstadbru - Kløfta
  Aursmoen kunstgress
Man 22 Apr
kl 16:30 - 18:00
Trening Gutter 14
AFSK fotball  
Man 22 Apr
kl 17:45 - 19:09
Aurskog/Finstadbru 2 9er - Kløfta 2
  Aursmoen kunstgress 9er A
Tir 23 Apr
kl 17:00 - 17:54
Aurskog/Finstadbru Blå - Enebakk Grønn
  Aursmoen kunstgress 7er A
Tir 23 Apr
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Sort - Bjørkelangen Hvit
  Aursmoen mini kg
Tir 23 Apr
kl 18:30 - 19:54
Aurskog/Finstadbru 2 9er - Skedsmo 2
  Aursmoen stadion gress
Ons 24 Apr
kl 17:00 - 17:54
Aurskog/Finstadbru Rød - Fet Hvit
  Aursmoen kunstgress 7er A
Ons 24 Apr
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Rød - Bjørkelangen Hvit
  Aursmoen mini kg
Ons 24 Apr
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru 2 7er - Fenstad FK SK 7er
  Aursmoen kunstgress 7er A
Ons 24 Apr
kl 19:00 - 19:54
Aurskog/Finstadbru Grønn - Eidsvold IF Rød
  Aursmoen mini kg
Tor 25 Apr
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru - Fet 2
  Aursmoen kunstgress 9er A
Tor 25 Apr
kl 20:15 - 21:59
Aurskog/Finstadbru - Sørumsand
  Aursmoen kunstgress
Søn 28 Apr
kl 13:00 - 14:24
Aurskog/Finstadbru - Rælingen
  Aursmoen kunstgress
Man 29 Apr
kl 16:30 - 18:00
Trening Gutter 14
AFSK fotball  
Man 29 Apr
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Blå - Gjerdrum Rød
  Aursmoen mini kg
Man 29 Apr
kl 18:30 - 19:24
Aurskog/Finstadbru Grønn - Rælingen Rød
  Aursmoen kunstgress 7er A
Man 29 Apr
kl 20:15 - 21:59
Aurskog/Finstadbru - Bjerke *
  Aursmoen kunstgress
Tir 30 Apr
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Grønn - Kløfta Gul
  Aursmoen mini kg
Tir 30 Apr
kl 18:00 - 19:44
Aurskog/Finstadbru - Sørumsand 2
  Aursmoen kunstgress
Tir 30 Apr
kl 18:15 - 19:19
Aurskog/Finstadbru - Frogner 3
  Aursmoen Sletta 7er A
Tir 30 Apr
kl 18:30 - 19:54
Aurskog/Finstadbru 2 9er - Aurskog-Høland + *
  Aursmoen stadion gress
Tir 30 Apr
kl 19:00 - 19:54
Aurskog/Finstadbru Hvit - Leirsund Rød
  Aursmoen mini kg
Tir 30 Apr
kl 20:15 - 21:59
Aurskog/Finstadbru - Skjetten 2
  Aursmoen kunstgress
Ons 1 Mai
kl 17:00 - 18:24
Aurskog/Finstadbru 2 9er - Aurskog-Høland
  Aursmoen stadion gress
Ons 1 Mai
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Rød - Lørenskog Lilla
  Aursmoen mini kg
Ons 1 Mai
kl 18:30 - 19:44
Aurskog/Finstadbru - Søndre Høland
  Aursmoen st. gress 9er A
Ons 1 Mai
kl 19:45 - 20:59
Aurskog/Finstadbru - Lillestrøm
  Aursmoen st. gress 7er A
Tor 2 Mai
kl 20:15 - 21:49
Aurskog/Finstadbru - Fjellhamar 3
  Aursmoen kunstgress
Lør 4 Mai
kl 13:00 - 14:24
Aurskog/Finstadbru - Lørenskog
  Aursmoen stadion gress
Man 6 Mai
kl 16:30 - 18:00
Trening Gutter 14
AFSK fotball  
Man 6 Mai
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Hvit - Hvam Gul
  Aursmoen mini kg
Man 6 Mai
kl 19:00 - 20:04
Aurskog/Finstadbru - Frogner
  Aursmoen Sletta 7er A
Tir 7 Mai
kl 17:00 - 17:54
Aurskog/Finstadbru Blå - Fjellhamar Blå
  Aursmoen Sletta 7er A
Tir 7 Mai
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Sort - Dalen Rød
  Aursmoen mini kg
Tir 7 Mai
kl 19:00 - 20:04
Aurskog/Finstadbru 2 - Lørenskog 4
  Aursmoen Sletta 7er A
Ons 8 Mai
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Hvit - Hakadal Hvit
  Aursmoen Sletta 7er A
Ons 8 Mai
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Rød - Dalen Rød
  Aursmoen mini kg
Ons 8 Mai
kl 18:30 - 19:54
Aurskog/Finstadbru - Ullensaker/Kisa
  Aursmoen kunstgress
Ons 8 Mai
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru - Høland +
  Aursmoen st. gress 9er A
Ons 8 Mai
kl 19:00 - 20:04
Aurskog/Finstadbru 2 7er - Gjerdrum 2 7er
  Aursmoen Sletta 7er A
Ons 8 Mai
kl 19:00 - 19:54
Aurskog/Finstadbru Grønn - Frogner Rød
  Aursmoen mini kg
Tor 9 Mai
kl 17:15 - 18:19
Aurskog/Finstadbru - Lillestrøm 5
  Aursmoen st. gress 9er A
Tor 9 Mai
kl 19:00 - 19:54
Aurskog/Finstadbru Rød - Lørenskog Grå
  Aursmoen Sletta 7er A
Tor 9 Mai
kl 20:15 - 21:59
Aurskog/Finstadbru - Kløfta
  Aursmoen kunstgress
Søn 12 Mai
kl 13:00 - 14:24
Aurskog/Finstadbru - Fet
  Aursmoen kunstgress
Man 13 Mai
kl 16:30 - 18:00
Trening Gutter 14
AFSK fotball  
Man 13 Mai
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Blå - Lørenskog Lilla
  Aursmoen mini kg
Man 13 Mai
kl 18:30 - 20:14
Aurskog/Finstadbru - Eidsvold IF
  Aursmoen kunstgress
Man 13 Mai
kl 20:15 - 21:59
Aurskog/Finstadbru - Sørumsand J15
  Aursmoen kunstgress
Tir 14 Mai
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Grønn - Setskog Gul
  Aursmoen mini kg
Tir 14 Mai
kl 18:30 - 19:54
Aurskog/Finstadbru 2 9er - Løvenstad 2
  Aursmoen stadion gress
Tir 14 Mai
kl 18:30 - 19:54
Aurskog/Finstadbru 2 9er - Frogner
  Aursmoen stadion gress
Tir 14 Mai
kl 19:00 - 20:44
Aurskog/Finstadbru - Skårer
  Aursmoen kunstgress
Tir 14 Mai
kl 19:00 - 19:54
Aurskog/Finstadbru Hvit - Skedsmo Grå
  Aursmoen mini kg
Tir 14 Mai
kl 19:30 - 20:24
Aurskog/Finstadbru Grønn - Lørenskog Rød
  Aursmoen Sletta 7er A
Ons 15 Mai
kl 18:30 - 19:44
Aurskog/Finstadbru - Gjerdrum 2
  Aursmoen st. gress 9er A
Ons 15 Mai
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru - Lillestrøm 3
  Aursmoen Sletta 7er A
Ons 15 Mai
kl 19:45 - 20:59
Aurskog/Finstadbru - Eidsvold IF +
  Aursmoen st. gress 7er A
Ons 15 Mai
kl 20:15 - 21:49
Aurskog/Finstadbru - Aurskog-Høland 2
  Aursmoen kunstgress
Lør 18 Mai
kl 13:00 - 14:24
Aurskog/Finstadbru - Nittedal
  Aursmoen stadion gress
Man 20 Mai
kl 16:30 - 18:00
Trening Gutter 14
AFSK fotball  
Man 20 Mai
kl 18:15 - 19:09
Aurskog/Finstadbru Rød - Skedsmo Hvit
  Aursmoen Sletta 7er A
Man 20 Mai
kl 19:30 - 20:34
Aurskog/Finstadbru - Varpe
  Aursmoen Sletta 7er A
Tir 21 Mai
kl 17:00 - 17:54
Aurskog/Finstadbru Rød - Søndre Høland Hvit
  Aursmoen mini kg
Tir 21 Mai
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Sort - Fet Orange
  Aursmoen mini kg
Tir 21 Mai
kl 18:30 - 19:24
Aurskog/Finstadbru Blå - Hakadal Blå
  Aursmoen Sletta 7er A
Tir 21 Mai
kl 19:00 - 19:54
Aurskog/Finstadbru Hvit - Løvenstad Blå
  Aursmoen mini kg
Tir 21 Mai
kl 19:30 - 20:34
Aurskog/Finstadbru 2 - Rælingen 3
  Aursmoen Sletta 7er A
Ons 22 Mai
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Rød - Høland Blå
  Aursmoen mini kg
Ons 22 Mai
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru - Lillestrøm
  Aursmoen st. gress 9er A
Ons 22 Mai
kl 19:00 - 19:54
Aurskog/Finstadbru Grønn - Kløfta Lilla
  Aursmoen mini kg
Ons 22 Mai
kl 19:30 - 20:34
Aurskog/Finstadbru 2 7er - Skedsmo 2 7er
  Aursmoen Sletta 7er A
Tor 23 Mai
kl 17:15 - 18:19
Aurskog/Finstadbru - Rælingen 2
  Aursmoen st. gress 9er A
Tor 23 Mai
kl 20:15 - 21:59
Aurskog/Finstadbru - Lørenskog 3
  Aursmoen kunstgress
Søn 26 Mai
kl 18:30 - 19:54
Aurskog/Finstadbru - Fjellhamar
  Aursmoen kunstgress
Man 27 Mai
kl 16:30 - 18:00
Trening Gutter 14
AFSK fotball  
Man 27 Mai
kl 18:30 - 20:14
Aurskog/Finstadbru - Ullensaker/Kisa
  Aursmoen stadion gress
Tir 28 Mai
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Grønn - Strømmen Hvit
  Aursmoen mini kg
Tir 28 Mai
kl 18:30 - 19:54
Aurskog/Finstadbru 2 9er - Nittedal 2
  Aursmoen stadion gress
Tir 28 Mai
kl 18:30 - 19:54
Aurskog/Finstadbru 2 9er - Bjerke 2 7er
  Aursmoen stadion gress
Tir 28 Mai
kl 19:00 - 19:54
Aurskog/Finstadbru Blå - Aurskog/Finstadbru Rød
  Aursmoen mini kg
Tir 28 Mai
kl 19:15 - 20:09
Aurskog/Finstadbru Grønn - Rælingen Hvit
  Aursmoen Sletta 7er A
Tir 28 Mai
kl 20:15 - 21:59
Aurskog/Finstadbru - Løvenstad
  Aursmoen kunstgress
Ons 29 Mai
kl 18:30 - 19:44
Aurskog/Finstadbru - Skjetten
  Aursmoen st. gress 9er A
Ons 29 Mai
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru - Nittedal 2
  Aursmoen Sletta 7er A
Ons 29 Mai
kl 20:15 - 21:49
Aurskog/Finstadbru - Hurdal
  Aursmoen kunstgress
Tor 30 Mai
kl 18:30 - 19:24
Aurskog/Finstadbru Hvit - Gjerdrum Blå
  Aursmoen Sletta 7er A
Søn 2 Jun
kl 16:00 - 17:44
Aurskog/Finstadbru - Raumnes & Årnes 3 7er
  Aursmoen Sletta 7er A
Man 3 Jun
kl 16:30 - 18:00
Trening Gutter 14
AFSK fotball  
Man 3 Jun
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Sort - Kløfta Rød
  Aursmoen mini kg
Man 3 Jun
kl 18:30 - 19:44
Aurskog/Finstadbru - Ullensaker/Kisa 3
  Aursmoen st. gress 9er A
Man 3 Jun
kl 18:30 - 19:24
Aurskog/Finstadbru Grønn - Frogner Blå
  Aursmoen Sletta 7er A
Tir 4 Jun
kl 17:00 - 17:54
Aurskog/Finstadbru Blå - Lillestrøm Hvit
  Aursmoen Sletta 7er A
Tir 4 Jun
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Hvit - Aurskog/Finstadbru Grønn
  Aursmoen mini kg
Tir 4 Jun
kl 18:15 - 19:19
Aurskog/Finstadbru 2 - Skedsmo 4
  Aursmoen Sletta 7er A
Tir 4 Jun
kl 18:30 - 19:54
Aurskog/Finstadbru 2 9er - Gjelleråsen 9er
  Aursmoen st. gress 7er A
Tir 4 Jun
kl 19:00 - 19:54
Aurskog/Finstadbru Hvit - Strømmen Blå
  Aursmoen mini kg
Tir 4 Jun
kl 20:15 - 21:39
Aurskog/Finstadbru - Skjetten
  Aursmoen kunstgress
Ons 5 Jun
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Rød - Sørum Rød
  Aursmoen mini kg
Ons 5 Jun
kl 18:30 - 19:24
Aurskog/Finstadbru Rød - Søndre Høland
  Aursmoen Sletta 7er A
Ons 5 Jun
kl 19:00 - 19:54
Aurskog/Finstadbru Grønn - Sørumsand Hvit
  Aursmoen mini kg
Ons 5 Jun
kl 19:30 - 20:34
Aurskog/Finstadbru - Nittedal 3
  Aursmoen Sletta 7er A
Ons 5 Jun
kl 19:30 - 20:44
Aurskog/Finstadbru - Hakadal
  Aursmoen st. gress 7er A
Ons 5 Jun
kl 20:15 - 21:59
Aurskog/Finstadbru - Nittedal 2
  Aursmoen kunstgress
Tor 6 Jun
kl 17:15 - 18:19
Aurskog/Finstadbru - Skjetten 2
  Aursmoen st. gress 9er A
Tor 6 Jun
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Rød - Gjerdrum Rød
  Aursmoen mini kg
Tor 6 Jun
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru - Nittedal
  Aursmoen st. gress 9er A
Tor 6 Jun
kl 20:15 - 21:59
Aurskog/Finstadbru - Gjelleråsen 2
  Aursmoen kunstgress
Fre 7 Jun
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru - Rælingen 5
  Aursmoen Sletta 7er A
Man 10 Jun
kl 16:30 - 18:00
Trening Gutter 14
AFSK fotball  
Man 10 Jun
kl 18:30 - 19:24
Aurskog/Finstadbru Hvit - Blaker Rød
  Aursmoen Sletta 7er A
Tir 11 Jun
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Grønn - Funnefoss/Vormsund Rød
  Aursmoen mini kg
Tir 11 Jun
kl 18:30 - 19:54
Aurskog/Finstadbru 2 9er - Gjerdrum
  Aursmoen stadion gress
Tir 11 Jun
kl 19:00 - 19:54
Aurskog/Finstadbru Blå - Lillestrøm Hvit
  Aursmoen mini kg
Tir 11 Jun
kl 19:30 - 21:14
Aurskog/Finstadbru - Gjelleråsen 2
  Aursmoen kunstgress
Ons 12 Jun
kl 18:30 - 19:44
Aurskog/Finstadbru - Sørumsand
  Aursmoen st. gress 9er A
Lør 15 Jun
kl 13:00 - 14:24
Aurskog/Finstadbru - Ullensaker/Kisa
  Aursmoen stadion gress
Man 17 Jun
kl 18:00 - 19:04
Aurskog/Finstadbru - Hakadal
  Aursmoen st. gress 9er A
Man 17 Jun
kl 18:30 - 19:24
Aurskog/Finstadbru Grønn - Gjelleråsen Hvit
  Aursmoen Sletta 7er A
Tir 18 Jun
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Hvit - Lørenskog Blå
  Aursmoen mini kg
Ons 19 Jun
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Sort - Varpe Blå
  Aursmoen mini kg
Ons 19 Jun
kl 18:15 - 19:19
Aurskog/Finstadbru 2 - Eidsvold IF
  Aursmoen Sletta 7er A
Ons 19 Jun
kl 19:30 - 20:44
Aurskog/Finstadbru - Sørum
  Aursmoen st. gress 7er A
Ons 19 Jun
kl 20:15 - 21:59
Aurskog/Finstadbru - Fjellhamar 3 7er
  Aursmoen kunstgress 7er A
Tor 20 Jun
kl 19:30 - 20:34
Aurskog/Finstadbru - Sørumsand
  Aursmoen Sletta 7er A
Tor 20 Jun
kl 20:15 - 21:59
Aurskog/Finstadbru - Skjetten 2
  Aursmoen kunstgress
Man 5 Aug
kl 18:30 - 19:54
Aurskog/Finstadbru 2 9er - Lørenskog 2
  Aursmoen stadion gress
Tir 6 Aug
kl 18:30 - 19:54
Aurskog/Finstadbru 2 9er - Nittedal 2
  Aursmoen stadion gress
Ons 7 Aug
kl 19:00 - 20:44
Aurskog/Finstadbru - Skedsmo 2
  Aursmoen kunstgress
Tor 8 Aug
kl 20:15 - 21:49
Aurskog/Finstadbru - Funnefoss/Vormsund
  Aursmoen kunstgress
Søn 11 Aug
kl 13:00 - 14:24
Aurskog/Finstadbru - Nittedal
  Aursmoen kunstgress
Man 12 Aug
kl 20:15 - 21:59
Aurskog/Finstadbru - Bjerke 2
  Aursmoen kunstgress
Tir 13 Aug
kl 18:30 - 19:44
Aurskog/Finstadbru - Skedsmo 2
  Aursmoen st. gress 9er A
Tir 13 Aug
kl 19:30 - 21:14
Aurskog/Finstadbru - Hauerseter
  Aursmoen kunstgress
Ons 14 Aug
kl 19:30 - 20:44
Aurskog/Finstadbru - Rælingen
  Aursmoen st. gress 7er A
Lør 17 Aug
kl 13:00 - 14:24
Aurskog/Finstadbru - Lillestrøm
  Aursmoen stadion gress
Man 19 Aug
kl 20:15 - 21:59
Aurskog/Finstadbru - Skedsmo 9er
  Aursmoen kunstgress
Tir 20 Aug
kl 18:30 - 19:54
Aurskog/Finstadbru 2 9er - Gjerdrum
  Aursmoen stadion gress
Tir 20 Aug
kl 20:15 - 21:49
Aurskog/Finstadbru - Skjetten 3
  Aursmoen kunstgress
Ons 21 Aug
kl 20:15 - 21:59
Aurskog/Finstadbru - Løvenstad
  Aursmoen kunstgress
Lør 24 Aug
kl 13:00 - 14:24
Aurskog/Finstadbru 2 9er - Dalen 7er
  Aursmoen kunstgress
Søn 25 Aug
kl 13:00 - 14:24
Aurskog/Finstadbru - Hakadal
  Aursmoen kunstgress
Man 26 Aug
kl 19:00 - 20:14
Aurskog/Finstadbru - Skedsmo
  Aursmoen st. gress 7er A
Tir 27 Aug
kl 18:30 - 20:14
Aurskog/Finstadbru - Skedsmo 3
  Aursmoen kunstgress
Tir 27 Aug
kl 20:15 - 21:59
Aurskog/Finstadbru - Leirsund
  Aursmoen kunstgress
Lør 31 Aug
kl 13:00 - 14:24
Aurskog/Finstadbru - Løvenstad
  Aursmoen stadion gress
Man 2 Sep
kl 18:30 - 19:54
Aurskog/Finstadbru 2 9er - Fet
  Aursmoen stadion gress
Ons 4 Sep
kl 20:15 - 21:49
Aurskog/Finstadbru - Nittedal
  Aursmoen kunstgress
Søn 8 Sep
kl 13:00 - 14:24
Aurskog/Finstadbru - Lørenskog
  Aursmoen kunstgress
Tir 10 Sep
kl 18:30 - 20:14
Aurskog/Finstadbru - Bjerke
  Aursmoen kunstgress
Tir 10 Sep
kl 20:15 - 21:59
Aurskog/Finstadbru - Gjerdrum
  Aursmoen kunstgress
Lør 14 Sep
kl 13:00 - 14:24
Aurskog/Finstadbru - Skedsmo
  Aursmoen stadion gress
Man 16 Sep
kl 17:00 - 18:24
Aurskog/Finstadbru 2 9er - Frogner
  Aursmoen stadion gress
Ons 18 Sep
kl 20:15 - 21:49
Aurskog/Finstadbru - Bjerke 2
  Aursmoen kunstgress
Søn 22 Sep
kl 13:00 - 14:24
Aurskog/Finstadbru - Gjelleråsen
  Aursmoen kunstgress
Tir 24 Sep
kl 19:00 - 20:44
Aurskog/Finstadbru - Flisbyen
  Aursmoen kunstgress
Tir 1 Okt
kl 20:15 - 21:59
Aurskog/Finstadbru - Nittedal 2
  Aursmoen kunstgress
Søn 6 Okt
kl 15:00 - 16:24
Aurskog/Finstadbru - Sørumsand
  Aursmoen stadion gress
Tir 8 Okt
kl 18:30 - 19:54
Aurskog/Finstadbru - Skedsmo
  Aursmoen kunstgress
Lør 12 Okt
kl 13:00 - 14:44
Aurskog/Finstadbru - Aurskog-Høland 2 +
  Aursmoen kunstgress
Søn 13 Okt
kl 13:00 - 14:24
Aurskog/Finstadbru - Lillestrøm
  Aursmoen kunstgress
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Man 15 Apr
kl 16:30 - 18:00
Trening Gutter 14
AFSK fotball  
  Les mer  
Fre 12 Apr
kl 18:30 - 20:14
Aurskog/Finstadbru - Nittedal J15
  Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Tor 11 Apr
kl 18:30 - 19:54
Aurskog/Finstadbru - Kløfta
  Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Ons 10 Apr
kl 18:30 - 19:54
Aurskog/Finstadbru - Fjellhamar
  Aursmoen stadion gress
  Les mer  
Tir 9 Apr
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru - Fet 3
  Aursmoen kunstgress 7er A
  Les mer  
Man 8 Apr
kl 16:30 - 18:00
Trening Gutter 14
AFSK fotball  
  Les mer  
Tor 4 Apr
kl 18:30 - 19:44
Aurskog/Finstadbru - Enebakk
  Aursmoen st. gress 9er A
  Les mer  
Ons 3 Apr
kl 20:15 - 21:59
Aurskog/Finstadbru - Bjerke
  Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Tir 2 Apr
kl 20:15 - 21:59
Aurskog/Finstadbru - Gjerdrum
  Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Man 1 Apr
kl 18:30 - 19:54
Aurskog/Finstadbru 2 9er - Bjerke 9er
  Aursmoen kunstgress 9er A
  Les mer  
Lør 30 Mar
kl 13:00 - 14:24
Aurskog/Finstadbru - Bjerke
  Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Tir 26 Mar
kl 19:00 - 22:00
Aurskog/Finstadbru SK - Årsmøte
Aurskog/Finstadbru Sportsklubb   Møte   Aurveien 41
Dato:Tirsdag 26. mars 2019Tid:Kl.…   Les mer  
Søn 24 Mar
kl 14:00 - 15:44
Løvenstad - Sørumsand
  Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Søn 10 Mar
kl 16:00 - 17:44
Aurskog/Finstadbru - Fjellhamar
  Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Søn 10 Mar
kl 14:00 - 15:24
Aurskog/Finstadbru - Sørumsand
  Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Lør 9 Mar
kl 09:00 - 18:00
Minirunde 5
Aurskog/Finstadbru Sportsklubb   Handball  
For jenter og gutter født i 2010:Jente -…   Les mer  
Lør 16 Feb
kl 15:00 - 16:44
Aurskog/Finstadbru - Sørumsand
  Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Man 4 Feb
kl 19:00 - 22:00
Årlig møte 2019 i AFSK fotball
AFSK fotball   Møte   Aurskoghallen, Klubbhuset, Aurveien 41
AFSK fotball innkaller til årlige…   Les mer  
Søn 27 Jan
kl 16:00 - 17:44
Aurskog/Finstadbru - Bjerke
  Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Søn 27 Jan
kl 14:00 - 15:24
Aurskog/Finstadbru - Bjerke
  Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Fre 18 Jan
kl 18:00 - 21:00
AFSK innecup 2019
Aurskog/Finstadbru Sportsklubb   Fotball   Aurveien 41 AFSK fotball
AFSK INNECUP2019Aurskog-Finstadbru SK, har med…   Les mer  
Man 17 Des 2018
kl 20:00 - 21:00
AFSK voksenidrett
Aurskog/Finstadbru Sportsklubb   Aurskoghallen
Altidrett for voksne. Dagens aktivitet fremgår av…   Les mer  
Fre 14 Des 2018
kl 20:00 - 02:00
Futsalnattcup v/ AFSK Ungdomsstyret
Aurskog/Finstadbru Sportsklubb   Fotball   Aurskoghallen
FUTSALNATTCUP FREDAG 14. DESEMBER!Vi i AFSK…   Les mer  
Fre 14 Des 2018
kl 20:00 - 02:00
Futsalnattcup v/ AFSK Ungdomsstyret
Aurskog/Finstadbru Sportsklubb   Fotball   Aurveien
FUTSALNATTCUP FREDAG 14. DESEMBER!Vi i AFSK…   Les mer  
Tir 11 Des 2018
kl 18:30 - 20:00
Barmarkstrening
AFSK ski   Aursmoen Barneskole
AFSK ski inviterer til barmarkstrening langrenn.…   Les mer  
Man 10 Des 2018
kl 20:00 - 21:00
AFSK voksenidrett
Aurskog/Finstadbru Sportsklubb   Aurskoghallen
Altidrett for voksne. Dagens aktivitet fremgår av…   Les mer  
Tir 4 Des 2018
kl 18:30 - 20:00
Barmarkstrening
AFSK ski   Aursmoen Barneskole
AFSK ski inviterer til barmarkstrening langrenn.…   Les mer  
Man 3 Des 2018
kl 20:00 - 21:00
AFSK voksenidrett
Aurskog/Finstadbru Sportsklubb   Aurskoghallen
Altidrett for voksne. Dagens aktivitet fremgår av…   Les mer  
Tir 27 Nov 2018
kl 18:30 - 20:00
Barmarkstrening
AFSK ski   Aursmoen Barneskole
AFSK ski inviterer til barmarkstrening langrenn.…   Les mer  
Man 26 Nov 2018
kl 20:00 - 21:00
AFSK voksenidrett
Aurskog/Finstadbru Sportsklubb   Aurskoghallen
Altidrett for voksne. Dagens aktivitet fremgår av…   Les mer  
Tir 20 Nov 2018
kl 18:30 - 20:00
Barmarkstrening
AFSK ski   Aursmoen Barneskole
AFSK ski inviterer til barmarkstrening langrenn.…   Les mer  
Man 19 Nov 2018
kl 20:00 - 21:00
AFSK voksenidrett
Aurskog/Finstadbru Sportsklubb   Aurskoghallen
Altidrett for voksne. Dagens aktivitet fremgår av…   Les mer  
Søn 18 Nov 2018
kl 09:00 - 21:00
Aurskog Sparebank Cup 2018 - Gutter 11
Aurskog/Finstadbru Sportsklubb   Fotball   Aurskoghallen, Aurveien 41
Aurskog/Finstadbru SK inviterer lag søndag…   Les mer  
Lør 17 Nov 2018
kl 09:00 - 21:00
Aurskog Sparebank Cup 2018 - Gutter 9 og 10
Aurskog/Finstadbru Sportsklubb   Fotball   Aurskoghallen, Aurveien 41
Aurskog/Finstadbru SK inviterer lag lørdag…   Les mer  
Fre 16 Nov 2018
kl 18:00 - 23:00
Aurskog Sparebank Cup 2018 - Gutter 12
Aurskog/Finstadbru Sportsklubb   Fotball   Aurskoghallen, Aurveien 41
Aurskog/Finstadbru SK inviterer lag fredag 16.…   Les mer  
Tir 13 Nov 2018
kl 18:30 - 20:00
Barmarkstrening
AFSK ski   Aursmoen Barneskole
AFSK ski inviterer til barmarkstrening langrenn.…   Les mer  
Man 12 Nov 2018
kl 20:00 - 21:00
AFSK voksenidrett
Aurskog/Finstadbru Sportsklubb   Aurskoghallen
Altidrett for voksne. Dagens aktivitet fremgår av…   Les mer  
Søn 11 Nov 2018
kl 10:00 - 23:00
Aurskog Sparebank Cup 2018 - Gutter 7 og 8
Aurskog/Finstadbru Sportsklubb   Fotball   Aurskoghallen, Aurveien 41
Aurskog/Finstadbru SK inviterer lag søndag…   Les mer  
Lør 10 Nov 2018
kl 10:00 - 22:00
Aurskog Sparebank Cup 2018 - Gutter 6 og Jenter 6
Aurskog/Finstadbru Sportsklubb   Fotball   Aurskoghallen, Aurveien 41
Aurskog/Finstadbru SK inviterer lag lørdag…   Les mer  
Fre 9 Nov 2018
kl 17:00 - 22:00
Aurskog Sparebank Cup 2018 - Gutter 13
Aurskog/Finstadbru Sportsklubb   Fotball   Aurskoghallen, Aurveien 41
Aurskog/Finstadbru SK inviterer lag fredag 9.…   Les mer  
Tir 6 Nov 2018
kl 18:30 - 20:00
Barmarkstrening
AFSK ski   Aursmoen Barneskole
AFSK ski inviterer til barmarkstrening langrenn.…   Les mer  
Man 5 Nov 2018
kl 20:00 - 21:00
AFSK voksenidrett
Aurskog/Finstadbru Sportsklubb   Aurskoghallen
Altidrett for voksne. Dagens aktivitet fremgår av…   Les mer  
Søn 4 Nov 2018
kl 09:00 - 21:00
Aurskog Sparebank Cup 2018 - Jenter 7, 8 og 9
Aurskog/Finstadbru Sportsklubb   Fotball   Aurskoghallen, Aurveien 41
Aurskog/Finstadbru SK inviterer lag søndag…   Les mer  
Lør 3 Nov 2018
kl 09:00 - 18:00
Aurskog Sparebank Cup 2018 - Jenter 10 og 11
Aurskog/Finstadbru Sportsklubb   Fotball   Aurskoghallen, Aurveien 41
Aurskog/Finstadbru SK inviterer lag lørdag…   Les mer  
Fre 2 Nov 2018
kl 17:00 - 22:00
Aurskog Sparebank Cup 2018 - Jenter 12 og 13
Aurskog/Finstadbru Sportsklubb   Fotball   Aurskoghallen, Aurveien 41
Aurskog/Finstadbru SK inviterer lag fredag 2.…   Les mer  
Tir 30 Okt 2018
kl 18:30 - 20:00
Barmarkstrening
AFSK ski   Aursmoen Barneskole
AFSK ski inviterer til barmarkstrening langrenn.…   Les mer  
Tir 30 Okt 2018
kl 18:30 - 19:54
Aurskog/Finstadbru - Fet
  Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Man 29 Okt 2018
kl 20:00 - 21:00
AFSK voksenidrett
Aurskog/Finstadbru Sportsklubb   Aurskoghallen
Altidrett for voksne. Dagens aktivitet fremgår av…   Les mer  
Tir 23 Okt 2018
kl 18:30 - 20:00
Barmarkstrening
AFSK ski   Aursmoen Barneskole
AFSK ski inviterer til barmarkstrening langrenn.…   Les mer  
Man 22 Okt 2018
kl 20:00 - 21:00
AFSK voksenidrett
Aurskog/Finstadbru Sportsklubb   Aurskoghallen
Altidrett for voksne. Dagens aktivitet fremgår av…   Les mer  
Levert av IdrettenOnline