Kalender for kafeteria, møterommene, klubbhus og Aurskoghallen

Her kan du sjekke kalenderen til AFSK's fasaliteter:


Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Tir. 9. aug
18:00 - 19:30
A-laget - 1 time og 30 min.

Ons. 10. aug -
søn. 14. aug
Aurskog Martn

Ons. 10. aug
18:00 - 20:30
Allidrett barn - instruktørmøte

Ons. 17. aug
18:00 - 20:30
Allidrett barn - instruktørmøte

Marianne Blakseth Slettum
Fre. 19. aug -
søn. 21. aug
selskap lørdag Torgunn Gresmo

Torgunn Gresmo, 95923577
Man. 22. aug
18:00 - 21:01
Hovedstyremøte

Tir. 23. aug
18:00 - 21:00
Christian Johansen/Styremøte - 3 timer

Fre. 26. aug -
søn. 28. aug
Dennis Hauger weekend live sending

Fre. 2. sep -
søn. 4. sep
Trenerkurs håndball

Søn. 4. sep
10:00 - 17:30
Trenerkurs håndball

Tir. 6. sep
18:00 - 19:30
A-laget - 1 time og 30 min.

Fre. 9. sep -
søn. 11. sep
Privat selskap

Line Kolstad - 93429953. kolstadline5@gmail.com
Tir. 20. sep
18:00 - 21:00
LHL Aurskog-Høland - 3 timer

Ønsker servering
Ons. 21. sep
18:00 - 19:30
A-laget - 1 time og 30 min.

Fre. 23. sep -
lør. 24. sep
Fotball 7 års serien

Kunstgressbaner er låst til arrangementet
Søn. 25. sep
08:00 - 19:00
Håndball - Intersport 4’er runder

Tir. 4. okt
18:00 - 19:30
A-laget - 1 time og 30 min.

Man. 10. okt
18:00 - 19:30
A-laget - 1 time og 30 min.

Lør. 15. okt
11:00 - 13:00
A-laget - 2 timer

Fre. 4. nov -
lør. 5. nov
Aurskog Sparebankcup

Per Helge Lien
Fre. 11. nov -
lør. 12. nov
Aurskog Sparebank cup

Per Helge Lien
Fre. 18. nov -
lør. 19. nov
Aurskog Sparebank cup

Per Helge Lien
Fre. 25. nov -
lør. 26. nov
Aurskog Sparebank cup

Per Helge Lien
Lør. 11. feb 2023
08:00 - 19:00
FLYBALL arrangement

AFSK håndball
Lør. 18. mar 2023 -
søn. 19. mar 2023
Håndball stjernerunde Intersport Loppetassen

Lør. 15. apr 2023 -
søn. 16. apr 2023
Mulig 4'er runde håndball

Man. 24. apr 2023
08:30 - 15:00
Aursmoen skole

Dans - den kulturelle skolesekken
Man. 8. mai 2023
08:30 - 15:00
Aursmoen skole

Dans - den kulturelle skolesekken
Fre. 12. mai 2023 -
søn. 14. mai 2023
Line Kolstad - 12 timer

Konfirmasjon. Mvh Line Kolstad Harald postsvei…
Man. 15. mai 2023
08:30 - 15:00
Aursmoen skole

Dans - den kulturelle skolesekken
Fre. 19. mai 2023 -
søn. 21. mai 2023
Konfirmasjon selskap

Line Sletner
Man. 22. mai 2023
08:29 - 15:00
Aursmoen skole

Dans - den kulturelle skolesekken
Fre. 2. jun 2023 -
søn. 4. jun 2023
Konfirmasjon selskap - Berit Nysæter

Konfirmasjon selskap - Berit Nysæter
Fre. 31. mai 2024 -
søn. 2. jun 2024
Konfirmasjon

Hege og Stian Krogstad
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Tir. 9. aug
18:00 - 19:30
kl 18:00 - 19:30
A-laget - 1 time og 30 min.
  Les mer  
Man. 27. jun
19:00 - 21:00
kl 19:00 - 21:00
Christian Johansen/Styremøte - 2 timer
  Les mer  
Man. 27. jun
18:00 - 22:00
kl 18:00 - 22:00
Hovedstyremøte
  Les mer  
Ons. 22. jun
18:30 - 21:00
kl 18:30 - 21:00
Morten Rognan - 2 timer og 30 min.
  Les mer  
Ons. 22. jun
16:30 - 17:30
kl 16:30 - 17:30
Allidrett barn
  Les mer  
Ons. 22. jun
16:30 - 17:30
kl 16:30 - 17:30
Allidrett barn
  Les mer  
Fre. 17. jun -
lør. 18. jun
kl 18:00 - 16:00
Avslutning J13 håndball
Aktiviteter og overnatting   Les mer  
Fre. 17. jun -
lør. 18. jun
kl 18:00 - 17:00
Avslutning J13 håndball
Aktiviteter og overnatting.   Les mer  
Tor. 16. jun
16:30 - 17:30
kl 16:30 - 17:30
Petter Gudbrand Karlsen - 1 time
Fotballstyret; kartleggingsmøte Damer A.   Les mer  
Tor. 16. jun
09:00 - 18:00
kl 09:00 - 18:00
Skoleavslutning 10.trinn
  Les mer  
Ons. 15. jun
16:30 - 17:30
kl 16:30 - 17:30
Allidrett barn
  Les mer  
Ons. 15. jun
16:30 - 17:30
kl 16:30 - 17:30
Allidrett barn
  Les mer  
Tir. 14. jun
18:00 - 20:30
kl 18:00 - 20:30
Morten Rognan - 2 timer og 30 min.
Avslutning håndball J2012   Les mer  
Tir. 14. jun
16:00 - 17:30
kl 16:00 - 17:30
Marielle Holsæter - 1 time og 30 min.
Sommeravslutning håndball 2015   Les mer  
Man. 13. jun
20:00 - 21:30
kl 20:00 - 21:30
Trener lagledermøte G19 - 1 time og 30 min.
  Les mer  
Man. 13. jun
17:30 - 18:30
kl 17:30 - 18:30
Stian Krogstad - 1 time
Booker møterom for kampforberedelser G13.   Les mer  
Fre. 10. jun -
søn. 12. jun
kl 10:00 - 13:00
Bursdagsselskap
Ringkilen, p.ringkilen@gmail.com   Les mer  
Tor. 9. jun
16:00 - 17:00
kl 16:00 - 17:00
Sigurd Søbye - 1 time
  Les mer  
Ons. 8. jun
16:30 - 17:30
kl 16:30 - 17:30
Allidrett barn
  Les mer  
Ons. 8. jun
16:30 - 17:30
kl 16:30 - 17:30
Allidrett barn
  Les mer  
Ons. 8. jun
13:30 - 16:30
kl 13:30 - 16:30
Årsmøte Aurskog sentrum sameie
tlf 975 08 573   Les mer  
Ons. 8. jun
08:00 - 15:00
kl 08:00 - 15:00
AFSK håndball
  Les mer  
Søn. 5. jun
10:00 - 20:00
kl 10:00 - 20:00
Selskap G Gabrielsen
  Les mer  
Lør. 4. jun -
søn. 5. jun
kl 10:00 - 20:00
Konfirmasjon søndag 5.juni
Per Helge Lien   Les mer  
Tor. 2. jun
19:00 - 21:00
kl 19:00 - 21:00
Fellesmøte AFSK grupper
Klubbhuset, 80 pers.   Møte  
Hovedstyret og grupper sammen   Les mer  
Ons. 1. jun
18:00 - 21:00
kl 18:00 - 21:00
Aurstadtunet boligsameie årsmøte
Asle Johansen. fakturaadresse: Aurstadtunet…   Les mer  
Ons. 1. jun
16:30 - 17:30
kl 16:30 - 17:30
Allidrett
  Les mer  
Ons. 1. jun
16:30 - 17:30
kl 16:30 - 17:30
Allidrett barn
  Les mer  
Tir. 31. mai
18:30 - 20:00
kl 18:30 - 20:00
A-laget - 1 time og 30 min.
  Les mer  
Tir. 31. mai
18:00 - 22:00
kl 18:00 - 22:00
Kjellingmo sameie 1
900 46 356.   Les mer  
Tir. 31. mai
17:30 - 18:30
kl 17:30 - 18:30
Marielle Holsæter - 1 time
Foreldre Samtale   Les mer  
Man. 30. mai
19:00 - 21:00
kl 19:00 - 21:00
Christian Johansen/Styremøte - 2 timer
  Les mer  
Man. 30. mai
18:30 - 20:00
kl 18:30 - 20:00
Morten Rognan - 1 time og 30 min.
Håndball   Les mer  
Søn. 29. mai
08:00 - 20:00
kl 08:00 - 20:00
Konfirmasjon
Ann Mari Sletta - amslet9@gmail.com   Les mer  
Ons. 25. mai
16:30 - 17:30
kl 16:30 - 17:30
Allidrett
  Les mer  
Ons. 25. mai
16:30 - 17:30
kl 16:30 - 17:30
Allidrett barn
  Les mer  
Tir. 24. mai
18:00 - 21:00
kl 18:00 - 21:00
Aurfaret boligsameie årsmøte
v/ Hugo Tønsberg. Regning sendes : Aurfaret 9 …   Les mer  
Man. 23. mai
18:00 - 22:00
kl 18:00 - 22:00
Hovedstyremøte
  Les mer  
Lør. 21. mai
18:30 - 21:30
kl 18:30 - 21:30
AFSK jenter 10 - 3 timer
Samles for å se Champions League finalen   Les mer  
Fre. 20. mai -
søn. 22. mai
kl 17:00 - 15:00
Utleid til selskap
Jenni Holtet - jenni.holtet@gmail.com 97529819   Les mer  
Ons. 18. mai
18:00 - 19:30
kl 18:00 - 19:30
A-laget - 1 time og 30 min.
  Les mer  
Ons. 18. mai
17:30 - 19:00
kl 17:30 - 19:00
Glenn Halvorsrud
  Les mer  
Ons. 18. mai
16:30 - 17:30
kl 16:30 - 17:30
Allidrett barn
  Les mer  
Ons. 18. mai
16:30 - 17:30
kl 16:30 - 17:30
Allidrett
  Les mer  
Man. 16. mai -
ons. 18. mai
kl 15:00 - 16:00
FAU skolen 17.mai arrangement
  Les mer  
Søn. 15. mai
19:30 - 21:00
kl 19:30 - 21:00
Morohåndball kvinner
  Les mer  
Søn. 15. mai
18:00 - 19:30
kl 18:00 - 19:30
Morohåndball herrer
  Les mer  
Fre. 13. mai
17:00 - 20:00
kl 17:00 - 20:00
Morten Rognan - 3 timer
Sesongavslutning HS2014   Les mer  
Tor. 12. mai
19:30 - 21:30
kl 19:30 - 21:30
Aurskog Høland håndball - sesongavslutning
Knut Barlien   Les mer  
Tor. 12. mai
18:00 - 19:30
kl 18:00 - 19:30
AFSK håndball G10
Berit Nysæter   Les mer  
Tor. 12. mai
17:30 - 18:30
kl 17:30 - 18:30
Terje Pedersen
  Les mer  
Ons. 11. mai
16:30 - 17:30
kl 16:30 - 17:30
Allidrett barn - oppstart
  Les mer  
Ons. 11. mai
16:30 - 17:30
kl 16:30 - 17:30
Allidrett
  Les mer  
Man. 9. mai
17:30 - 19:00
kl 17:30 - 19:00
AFSK G/J 7 - 1 time og 30 min.
AFSK G/J 7 - 1 time og 30 min. foreldremøte for…   Les mer  
Søn. 8. mai
19:30 - 21:00
kl 19:30 - 21:00
Morohåndball kvinner
  Les mer  
Søn. 8. mai
18:00 - 19:30
kl 18:00 - 19:30
Morohåndball herrer
  Les mer  
Søn. 8. mai
10:00 - 22:00
kl 10:00 - 22:00
Mari-Ann Nilsdatter Wiik - 12 timer
Konfirmasjon   Les mer  
Lør. 7. mai
10:00 - 22:00
kl 10:00 - 22:00
Mari-Ann Nilsdatter Wiik - 12 timer
Forberede og dekke til konfirmasjon   Les mer  
Tor. 5. mai
20:30 - 22:00
kl 20:30 - 22:00
Tom Erik Sveen - - 1 time og 30 min.
  Les mer  
Tor. 5. mai
20:00 - 22:00
kl 20:00 - 22:00
Tom Erik Sveen - - 2 timer
  Les mer  
Tor. 5. mai
18:30 - 20:30
kl 18:30 - 20:30
Morten Rognan - 2 timer
Styremøte håndball   Les mer  
Ons. 4. mai
18:00 - 21:00
kl 18:00 - 21:00
Årsmøte sameiet prestegårdstunet Tr.2
Bjørn Magne Olsen Styreleder Sameiet…   Les mer  
Ons. 4. mai
18:00 - 19:30
kl 18:00 - 19:30
A-laget - 1 time og 30 min.
  Les mer  
Ons. 4. mai
16:30 - 17:30
kl 16:30 - 17:30
Allidrett
  Les mer  
Ons. 4. mai
16:30 - 17:30
kl 16:30 - 17:30
Allidrett barn - oppstart
  Les mer  
Tir. 3. mai
18:00 - 21:30
kl 18:00 - 21:30
Lions Aurskog Høland medlemsmøte
Arild Henriksen   Les mer  
Man. 2. mai
18:30 - 19:30
kl 18:30 - 19:30
Thomas Ove Nilsen - 1 time
Fotball G11 ønsker møterom en drøy halvtime fra…   Les mer  
Søn. 1. mai
19:30 - 21:00
kl 19:30 - 21:00
Morohåndball kvinner
  Les mer  
Søn. 1. mai
18:00 - 19:30
kl 18:00 - 19:30
Morohåndball herrer
  Les mer  
Tor. 28. apr
20:00 - 21:00
kl 20:00 - 21:00
Christian Johansen/Dommerkurs - 1 time
9er dommerkurs   Les mer  
Tor. 28. apr
18:00 - 20:30
kl 18:00 - 20:30
Morten Rognan - 2 timer og 30 min.
Håndball - Flyballmøte med regionen   Les mer  
Ons. 27. apr
18:00 - 20:30
kl 18:00 - 20:30
Kristin Lotterud - 2 timer og 30 min.
Sameiermøte   Les mer  
Ons. 27. apr
18:00 - 19:30
kl 18:00 - 19:30
A-laget - 1 time og 30 min.
  Les mer  
Ons. 27. apr
16:30 - 17:30
kl 16:30 - 17:30
Allidrett
  Les mer  
Ons. 27. apr
16:30 - 17:30
kl 16:30 - 17:30
Allidrett barn - oppstart
  Les mer  
Tir. 26. apr
18:30 - 19:30
kl 18:30 - 19:30
Morten Rognan - 1 time
Foreldremøte håndball, J9   Les mer  
Tir. 26. apr
18:00 - 21:00
kl 18:00 - 21:00
Nina Hansen Styreleder i Seksjonssameie Myrvold Hageby - 3 timer
Leie klubbhus til Årsmøte for Seksjonssameie…   Les mer  
Tir. 26. apr
17:30 - 18:30
kl 17:30 - 18:30
Nina slorbak færgestad - 1 time
Foreldremøte G9   Les mer  
Man. 25. apr
18:00 - 22:00
kl 18:00 - 22:00
Hovedstyremøte
  Les mer  
Man. 25. apr
18:00 - 22:00
kl 18:00 - 22:00
Myrvoldfeltet B 1
Årsmøte, Iren Gotten, 40638455 Br.reg 991 801…   Les mer  
Søn. 24. apr
19:30 - 21:00
kl 19:30 - 21:00
Morohåndball kvinner
  Les mer  
Søn. 24. apr
18:00 - 19:30
kl 18:00 - 19:30
Morohåndball herrer
  Les mer  
Lør. 23. apr
14:30 - 16:00
kl 14:30 - 16:00
A-laget - 1 time og 30 min.
  Les mer  
Tor. 21. apr
18:00 - 20:00
kl 18:00 - 20:00
Spillermøte G19 - 2 timer
  Les mer  
Tor. 21. apr
18:00 - 21:00
kl 18:00 - 21:00
Sameiet Nordjordet B5 årsmøte
Bernt Øystein Vormeland   Les mer  
Ons. 20. apr
19:30 - 22:00
kl 19:30 - 22:00
Christian Johansen/Dommerkurs - 2 timer og 30 min.
Dommerkurs   Les mer  
Ons. 20. apr
18:00 - 19:00
kl 18:00 - 19:00
Håndball - foreldremøte G/J 8
Terje Pedersen   Les mer  
Ons. 20. apr
16:30 - 17:30
kl 16:30 - 17:30
Allidrett
  Les mer  
Ons. 20. apr
16:30 - 17:30
kl 16:30 - 17:30
Allidrett barn - oppstart
  Les mer  
Tir. 19. apr
18:00 - 19:30
kl 18:00 - 19:30
Marielle Holsæter - 1 time og 30 min.
Foreldre møte Håndballskolen 2015   Les mer  
Søn. 17. apr
19:30 - 21:00
kl 19:30 - 21:00
Morohåndball kvinner
  Les mer  
Søn. 17. apr
18:00 - 19:30
kl 18:00 - 19:30
Morohåndball herrer
  Les mer  
Ons. 13. apr
16:30 - 17:30
kl 16:30 - 17:30
Allidrett
  Les mer  
Ons. 13. apr
16:30 - 17:30
kl 16:30 - 17:30
Allidrett barn - oppstart
  Les mer  
Tir. 12. apr
18:00 - 22:00
kl 18:00 - 22:00
AFSK hovedstyremøte
  Les mer  
Søn. 10. apr
19:30 - 21:00
kl 19:30 - 21:00
Morohåndball kvinner
  Les mer  
Søn. 10. apr
18:00 - 19:30
kl 18:00 - 19:30
Morohåndball herrer
  Les mer  
Ons. 6. apr
17:30 - 22:00
kl 17:30 - 22:00
Postmannshagens boligsameie årsmøte
Vi ønsker å leie møterom, Klubbhuset tirsdag…   Les mer  
Ons. 6. apr
17:00 - 21:00
kl 17:00 - 21:00
Årsmøte Aurtunet borettslag
Arild Henriksen   Les mer  
Ons. 6. apr
16:30 - 17:30
kl 16:30 - 17:30
Allidrett
  Les mer  
Ons. 6. apr
16:30 - 17:30
kl 16:30 - 17:30
Allidrett barn - oppstart
  Les mer  
Tir. 5. apr
20:00 - 22:00
kl 20:00 - 22:00
Styremøte fotball
Christian Johansem - 1 time og 30 min.   Les mer  
Tir. 5. apr
18:00 - 20:00
kl 18:00 - 20:00
Dommer møte
  Les mer  
Man. 4. apr
19:00 - 20:30
kl 19:00 - 20:30
Sigurd Aas - 1 time og 30 min.
Trener og lagleder møte. Booking tirsdag 5.april…   Les mer  
Søn. 3. apr
19:30 - 21:00
kl 19:30 - 21:00
Morohåndball kvinner
  Les mer  
Søn. 3. apr
18:00 - 19:30
kl 18:00 - 19:30
Morohåndball herrer
  Les mer  
Fre. 1. apr -
søn. 3. apr
kl 16:00 - 15:00
Bryllupsfest
Hege Nicolaysen, hegenic@hotmail.com   Les mer  
Tor. 31. mar
20:00 - 21:00
kl 20:00 - 21:00
Morten Rognan - 1 time
AH Håndball spillermøte J20/D3 (flyttet fra…   Les mer  
Tor. 31. mar
18:30 - 20:00
kl 18:30 - 20:00
Marianne Fossneset - 1 time og 30 min.
Foreldremøte g10 fotball   Les mer  
Tor. 31. mar
18:30 - 21:30
kl 18:30 - 21:30
Morten Rognan - 3 timer
Håndball   Les mer  
Tor. 31. mar
18:00 - 19:30
kl 18:00 - 19:30
AFSK H. Styre - 1 time og 30 min.
  Les mer  
Ons. 30. mar
19:30 - 20:30
kl 19:30 - 20:30
hilde danielsen rygh - 1 time
Foreldremøte for G12   Les mer  
Ons. 30. mar
17:30 - 19:30
kl 17:30 - 19:30
Morten Rognan - 2 timer
AH Håndball, spillermøte J15/J16 (17:30-18:30) og…   Les mer  
Ons. 30. mar
17:30 - 18:30
kl 17:30 - 18:30
John-André Eid Halvorsen - 1 time
Spillermøte J10   Les mer  
Ons. 30. mar
16:30 - 17:30
kl 16:30 - 17:30
Allidrett
  Les mer  
Ons. 30. mar
16:30 - 17:30
kl 16:30 - 17:30
Allidrett barn - oppstart
  Les mer  
Tir. 29. mar
20:00 - 22:00
kl 20:00 - 22:00
Petter Gudbrand Karlsen - 2 timer
Møte for dame-/jentetrenere og lagledere i AFSK…   Les mer  
Tir. 29. mar
20:00 - 21:00
kl 20:00 - 21:00
Marianne Fossneset - 1 time
Trenemøte   Les mer  
Tir. 29. mar
18:00 - 20:00
kl 18:00 - 20:00
Skigruppa - 2 timer
  Les mer  
Man. 28. mar
19:00 - 22:00
kl 19:00 - 22:00
AFSK hovedstyremøte
  Les mer  
Man. 28. mar
17:30 - 21:30
kl 17:30 - 21:30
Myrvold sameie
Anita Dalbakk. 3 kanner kaffe. starter 18.30   Les mer  
Søn. 27. mar
19:30 - 21:00
kl 19:30 - 21:00
Morohåndball kvinner
  Les mer  
Søn. 27. mar
18:00 - 19:30
kl 18:00 - 19:30
Morohåndball herrer
  Les mer  
Lør. 26. mar
12:00 - 15:00
kl 12:00 - 15:00
Ulviken Vannverk Årsmøte
Årsmøte. Johnny Bergerud   Les mer  
Lør. 26. mar
10:00 - 12:00
kl 10:00 - 12:00
Fotball J14 - 2 timer
  Les mer  
Fre. 25. mar
17:00 - 22:00
kl 17:00 - 22:00
Fotball J14 - 5 timer
Vi ønsker å ha en liten treningsleir med…   Les mer  
Tor. 24. mar
19:30 - 21:00
kl 19:30 - 21:00
Morten Rognan - 1 time og 30 min.
Trener- og lagledermøte håndball   Les mer  
Tor. 24. mar
18:30 - 19:30
kl 18:30 - 19:30
Morten Rognan - 1 time
Styremøte håndball   Les mer  
Tor. 24. mar
18:00 - 19:00
kl 18:00 - 19:00
Ida marie skedsmo Holtet - 1 time
Foreldremøte J9   Les mer  
Ons. 23. mar
20:00 - 22:00
kl 20:00 - 22:00
Morten Rognan - 2 timer
Møte A-H Håndball   Les mer  
Ons. 23. mar
20:00 - 22:00
kl 20:00 - 22:00
Per Helge Lien - 2 timer
Styremøte fotballen   Les mer  
Ons. 23. mar
16:30 - 17:30
kl 16:30 - 17:30
Allidrett barn - oppstart
  Les mer  
Tir. 22. mar
19:00 - 21:00
kl 19:00 - 21:00
Tore Hubenthal - 2 timer
Årsmøte Romerike Golfklubb   Les mer  
Søn. 20. mar
19:30 - 21:00
kl 19:30 - 21:00
Morohåndball kvinner
  Les mer  
Søn. 20. mar
18:00 - 19:30
kl 18:00 - 19:30
Morohåndball herrer
  Les mer  
Lør. 19. mar
10:00 - 22:00
kl 10:00 - 22:00
Morten Rognan - 12 timer
Håndball: Loppetassen   Les mer  
Lør. 19. mar
10:00 - 22:00
kl 10:00 - 22:00
Morten Rognan - 12 timer
Loppetassen (pauserom dommere/arrangør)   Les mer  
Lør. 19. mar
08:00 - 19:00
kl 08:00 - 19:00
AFSK håndball - Intersport Loppetassen stjernerunde
  Les mer  
Fre. 18. mar
17:00 - 18:30
kl 17:00 - 18:30
Basket treninger
Med unntak av skoleferier   Les mer  
Ons. 16. mar
16:30 - 17:30
kl 16:30 - 17:30
Allidrett barn - oppstart
  Les mer  
Tir. 15. mar
18:00 - 22:00
kl 18:00 - 22:00
AFSK årsmøte
  Les mer  
Tir. 15. mar
18:00 - 22:00
kl 18:00 - 22:00
AFSK årsmøte
  Les mer  
Søn. 13. mar
19:30 - 21:00
kl 19:30 - 21:00
Morohåndball kvinner
  Les mer  
Søn. 13. mar
18:00 - 19:30
kl 18:00 - 19:30
Morohåndball herrer
  Les mer  
Fre. 11. mar
17:00 - 18:30
kl 17:00 - 18:30
Basket treninger
Med unntak av skoleferier   Les mer  
Tor. 10. mar
19:00 - 20:30
kl 19:00 - 20:30
Trond Stenbakk - 1 time og 30 min.
  Les mer  
Tor. 10. mar
17:00 - 18:00
kl 17:00 - 18:00
Morten Rognan - 1 time
Foreldremøte Håndballskolen 2014   Les mer  
Tor. 10. mar
07:30 - 09:30
kl 07:30 - 09:30
Frokostmøte sponsorer og Næringsforeningen
  Les mer  
Ons. 9. mar
16:30 - 17:30
kl 16:30 - 17:30
Allidrett barn - oppstart
  Les mer  
Tir. 8. mar
19:00 - 22:00
kl 19:00 - 22:00
AFSK Fotball Styremøte - 3 timer
  Les mer  
Tir. 8. mar
18:30 - 20:00
kl 18:30 - 20:00
Morten Rognan - 1 time og 30 min.
Styremøte håndball   Les mer  
Man. 7. mar
18:00 - 22:00
kl 18:00 - 22:00
AFSK hovedstyremøte
  Les mer  
Man. 7. mar
17:30 - 18:30
kl 17:30 - 18:30
Bjørn-Roar Krog - 1 time
Foreldremøte fotball J13 og J14   Les mer  
Søn. 6. mar
19:30 - 21:00
kl 19:30 - 21:00
Morohåndball kvinner
  Les mer  
Søn. 6. mar
18:00 - 19:30
kl 18:00 - 19:30
Morohåndball herrer
  Les mer  
Fre. 4. mar
17:00 - 18:30
kl 17:00 - 18:30
Basket treninger
Med unntak av skoleferier   Les mer  
Tor. 3. mar
18:30 - 19:30
kl 18:30 - 19:30
AFSK J14 - 1 time
Trenermøte J14   Les mer  
Tor. 3. mar
17:00 - 18:30
kl 17:00 - 18:30
Morten Rognan - 1 time og 30 min.
Foreldremøte håndballskolen 2014   Les mer  
Ons. 2. mar
19:30 - 20:30
kl 19:30 - 20:30
Årlig møte skøytegruppa
  Les mer  
Ons. 2. mar
16:30 - 17:30
kl 16:30 - 17:30
Allidrett barn - oppstart
  Les mer  
Ons. 2. mar
16:00 - 18:00
kl 16:00 - 18:00
Glenn Halvorsrud - 2 timer
Foreldremøte oppstart allidrett.   Les mer  
Tir. 1. mar
20:00 - 22:00
kl 20:00 - 22:00
Samuel Skarpsno - 2 timer
ÅRSMØTE SKIGRUPPA   Les mer  
Tir. 1. mar
18:30 - 20:30
kl 18:30 - 20:30
Morten Rognan - 2 timer
Styremøte håndball   Les mer  
Søn. 27. feb
19:30 - 21:00
kl 19:30 - 21:00
Morohåndball kvinner
  Les mer  
Søn. 27. feb
18:00 - 19:30
kl 18:00 - 19:30
Morohåndball herrer
  Les mer  
Fre. 25. feb
17:00 - 18:30
kl 17:00 - 18:30
Basket treninger
Med unntak av skoleferier   Les mer  
Søn. 20. feb
19:30 - 21:00
kl 19:30 - 21:00
Morohåndball kvinner
  Les mer  
Søn. 20. feb
18:00 - 19:30
kl 18:00 - 19:30
Morohåndball herrer
  Les mer  
Fre. 18. feb
17:00 - 18:30
kl 17:00 - 18:30
Basket treninger
Med unntak av skoleferier   Les mer  
Tor. 17. feb
18:00 - 21:30
kl 18:00 - 21:30
AFSK fotball
  Les mer  
Tor. 17. feb
18:00 - 21:30
kl 18:00 - 21:30
AFSK svømming - 4 timer
Line Sletner   Les mer  
Ons. 16. feb
19:00 - 21:00
kl 19:00 - 21:00
John-André Halvorsen - 2 timer
Jenter 10   Les mer  
Ons. 16. feb
10:00 - 12:00
kl 10:00 - 12:00
Aurtunet styremøte
  Les mer  
Tir. 15. feb
18:30 - 21:30
kl 18:30 - 21:30
Årlig Møte AFSK Fotball - 3 timer
  Les mer  
Tir. 15. feb
18:30 - 20:00
kl 18:30 - 20:00
Morten Rognan - 1 time og 30 min.
Håndball   Les mer  
Søn. 13. feb
19:30 - 21:00
kl 19:30 - 21:00
Morohåndball kvinner
  Les mer  
Søn. 13. feb
18:00 - 19:30
kl 18:00 - 19:30
Morohåndball herrer
  Les mer  
Lør. 12. feb
16:00 - 18:00
kl 16:00 - 18:00
Hans Sauge
  Les mer  
Fre. 11. feb
17:00 - 18:30
kl 17:00 - 18:30
Basket treninger
Med unntak av skoleferier   Les mer  
Tor. 10. feb
18:00 - 21:00
kl 18:00 - 21:00
AFSK Håndball - 3 timer
Årlig Møte AFSK Håndball   Les mer  

Arrangementer

onsdag 10. august 2022


ons.
10. august

lørdag 13. august 2022


lør.
13. august

Vi ønsker barn og unge velkommen til Bakkeløpet

 12:00 Påmelding innen lørdag 13. august 2022 09:00

AFSK og BAKKE inviterer til terrengløp for barn og unge under…

Les mer

onsdag 17. august 2022


ons.
17. august

Allidrett barn - instruktørmøte

 18:00

Marianne Blakseth Slettum

Les mer

fredag 19. august 2022


fre.
19. august

selskap lørdag Torgunn Gresmo

 17:00

Torgunn Gresmo, 95923577

Les mer

mandag 22. august 2022


man.
22. august