Aurskog/Finstadbru - Fotball

Aurskog/Finstadbru - Fotball

Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Tir. 26 Okt
kl 20:15 - 21:49
Aurskog/Finstadbru - Fet 2
Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Tor. 21 Okt
kl 18:30 - 19:44
Aurskog/Finstadbru - Frogner 3 7er
Aursmoen kunstgress 9er A
  Les mer  
Ons. 20 Okt
kl 20:15 - 21:59
Aurskog/Finstadbru 7er - Lillestrøm 4
Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Søn. 17 Okt
kl 16:00 - 17:24
Aurskog/Finstadbru - Bjerke
Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Tor. 14 Okt
kl 19:30 - 20:44
Aurskog/Finstadbru - Søndre Høland
Aursmoen kunstgress 7er A
  Les mer  
Man. 11 Okt
kl 20:15 - 21:49
Aurskog/Finstadbru 2 - Lørenskog 4
Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Ons. 6 Okt
kl 20:15 - 21:59
Aurskog/Finstadbru - Kurland
Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Søn. 3 Okt
kl 19:00 - 20:44
Aurskog/Finstadbru - Fet 2
Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Tor. 30 Sep
kl 20:30 - 22:14
Aurskog/Finstadbru 7er - Fet 3
Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Tor. 30 Sep
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Grønn - Søndre Høland Hvit
Aursmoen mini kg
  Les mer  
Tor. 30 Sep
kl 17:30 - 18:44
Aurskog/Finstadbru 2 - Skjetten 2
Aursmoen st. gress 9er A
  Les mer  
Ons. 29 Sep
kl 18:30 - 19:44
Bjørkelangen - Sørumsand
Aursmoen kunstgress 9er A
  Les mer  
Ons. 29 Sep
kl 18:00 - 19:04
Aurskog/Finstadbru - Hvam
Aursmoen Sletta 7er A
  Les mer  
Ons. 29 Sep
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Grønn - Ytre Rælingen Blå
Aursmoen mini kg
  Les mer  
Ons. 29 Sep
kl 17:00 - 17:54
Aurskog/Finstadbru Rød - Enebakk Grønn
Aursmoen mini kg
  Les mer  
Tir. 28 Sep
kl 20:15 - 21:49
Aurskog/Finstadbru - Nittedal
Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Man. 27 Sep
kl 20:15 - 21:29
Aurskog/Finstadbru - LSK Kvinner 3
Aursmoen kunstgress 7er A
  Les mer  
Man. 27 Sep
kl 18:00 - 19:04
Aurskog/Finstadbru 2 - Fet 4
Aursmoen Sletta 7er A
  Les mer  
Man. 27 Sep
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Rød - Nittedal Grønn
Aursmoen mini kg
  Les mer  
Tor. 23 Sep
kl 18:00 - 19:04
Aurskog/Finstadbru Grønn - Ytre Rælingen Blå
Aursmoen Sletta 7er A
  Les mer  
Ons. 22 Sep
kl 20:15 - 21:59
Aurskog/Finstadbru - Lillestrøm 3
Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Ons. 22 Sep
kl 18:30 - 20:14
Aurskog/Finstadbru 7er - Enebakk
Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Ons. 22 Sep
kl 18:00 - 19:24
Aurskog/Finstadbru - Eidsvold IF +
Aursmoen stadion gress
  Les mer  
Ons. 22 Sep
kl 18:00 - 19:04
Aurskog/Finstadbru Hvit - Rælingen Sort
Aursmoen Sletta 7er A
  Les mer  
Ons. 22 Sep
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Rød - Høland Blå
Aursmoen mini kg
  Les mer  
Tir. 21 Sep
kl 20:15 - 21:49
Aurskog/Finstadbru - Rælingen 2
Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Tir. 21 Sep
kl 19:00 - 20:14
Aurskog/Finstadbru - Sørum
Aursmoen kunstgress 7er A
  Les mer  
Tir. 21 Sep
kl 18:15 - 19:29
Aurskog/Finstadbru - Fet 2
Aursmoen st. gress 9er A
  Les mer  
Tir. 21 Sep
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Grønn - Søndre Høland Sort
Aursmoen mini kg
  Les mer  
Man. 20 Sep
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru Rød - Setskog Gul
Aursmoen Sletta 7er B
  Les mer  
Søn. 19 Sep
kl 20:00 - 21:14
Aurskog/Finstadbru - Fjellhamar
Aursmoen kunstgress 7er A
  Les mer  
Fre. 17 Sep
kl 18:30 - 19:44
Aurskog/Finstadbru - Eidsvold TF
Aursmoen st. gress 9er A
  Les mer  
Tor. 16 Sep
kl 20:15 - 21:49
Aurskog/Finstadbru 2 - Raumnes & Årnes
Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Tor. 16 Sep
kl 18:30 - 19:44
Aurskog/Finstadbru 2 - Lillestrøm 2
Aursmoen st. gress 9er A
  Les mer  
Tor. 16 Sep
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru Grønn - Gjelleråsen Hvit
Aursmoen Sletta 7er A
  Les mer  
Ons. 15 Sep
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru - Kløfta
Aursmoen Sletta 7er A
  Les mer  
Ons. 15 Sep
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Rød - Gjelleråsen Grønn
Aursmoen Sletta 5er
  Les mer  
Ons. 15 Sep
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Grønn - Blaker Rød
Aursmoen mini kg
  Les mer  
Ons. 15 Sep
kl 17:00 - 17:54
Aurskog/Finstadbru Rød - Gjelleråsen Sort
Aursmoen mini kg
  Les mer  
Tir. 14 Sep
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru - Gjelleråsen 2
Aursmoen Sletta 7er A
  Les mer  
Tir. 14 Sep
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Hvit - Raumnes & Årnes Blå
Aursmoen mini kg
  Les mer  
Man. 13 Sep
kl 20:15 - 21:59
Aurskog/Finstadbru 7er - Gjerdrum +
Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Man. 13 Sep
kl 19:00 - 19:54
Aurskog/Finstadbru Grønn - Hvam Rød
Aursmoen mini kg
  Les mer  
Man. 13 Sep
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru 2 - Høland
Aursmoen Sletta 7er A
  Les mer  
Tor. 9 Sep
kl 20:15 - 21:59
Aurskog/Finstadbru - Gjerdrum 2
Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Ons. 8 Sep
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru Rød - Skedsmo Rød
Aursmoen Sletta 7er B
  Les mer  
Ons. 8 Sep
kl 18:15 - 19:29
Aurskog/Finstadbru - Hvam
Aursmoen kunstgress 7er A
  Les mer  
Ons. 8 Sep
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Rød - Lørenskog Gul
Aursmoen mini kg
  Les mer  
Tir. 7 Sep
kl 20:15 - 21:49
Aurskog/Finstadbru - Strømmen
Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Tir. 7 Sep
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru Hvit - Ytre Rælingen Blå
Aursmoen Sletta 7er B
  Les mer  
Tor. 2 Sep
kl 20:15 - 21:49
Aurskog/Finstadbru 2 - Skjetten 2
Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Tor. 2 Sep
kl 19:00 - 20:04
Aurskog/Finstadbru Grønn - Aurskog/Finstadbru Hvit
Aursmoen Sletta 7er B
  Les mer  
Tor. 2 Sep
kl 18:30 - 19:44
Aurskog/Finstadbru 2 - Hakadal 2
Aursmoen st. gress 9er A
  Les mer  
Tor. 2 Sep
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru Grønn - Funnefoss/Vormsund Hvit
Aursmoen Sletta 7er A
  Les mer  
Tor. 2 Sep
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Grønn - Haga Rød
Aursmoen mini kg
  Les mer  
Ons. 1 Sep
kl 20:30 - 22:14
Aurskog/Finstadbru 7er - Nittedal
Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Ons. 1 Sep
kl 19:00 - 19:54
Aurskog/Finstadbru Rød - Fjellhamar Gul
Aursmoen Sletta 5er
  Les mer  
Ons. 1 Sep
kl 18:30 - 19:54
Aurskog/Finstadbru - Fjellhamar 2 9er
Aursmoen kunstgress 9er A
  Les mer  
Ons. 1 Sep
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru - Skjetten
Aursmoen Sletta 7er A
  Les mer  
Ons. 1 Sep
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Grønn - Kløfta Hvit
Aursmoen mini kg
  Les mer  
Tir. 31 Aug
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Hvit - Haga Brun
Aursmoen mini kg
  Les mer  
Man. 30 Aug
kl 19:00 - 19:54
Aurskog/Finstadbru Grønn - Gjelleråsen Rød
Aursmoen mini kg
  Les mer  
Man. 30 Aug
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru 2 - Sørumsand 2
Aursmoen Sletta 7er A
  Les mer  
Man. 30 Aug
kl 18:30 - 19:44
Aurskog/Finstadbru - Gjerdrum
Aursmoen st. gress 9er A
  Les mer  
Man. 30 Aug
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Grønn - Bjørkelangen Hvit
Aursmoen mini kg
  Les mer  
Tor. 26 Aug
kl 19:30 - 20:34
Aurskog/Finstadbru Hvit - Sørumsand Hvit
Aursmoen Sletta 7er B
  Les mer  
Tor. 26 Aug
kl 18:30 - 19:44
Aurskog/Finstadbru - Gjelleråsen 3 7er
Aursmoen st. gress 9er A
  Les mer  
Ons. 25 Aug
kl 20:15 - 21:59
Aurskog/Finstadbru - Funnefoss/Vormsund 2
Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Ons. 25 Aug
kl 18:15 - 19:29
Aurskog/Finstadbru - Kløfta
Aursmoen kunstgress 7er A
  Les mer  
Ons. 25 Aug
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Rød - Hakadal Gul
Aursmoen mini kg
  Les mer  
Tir. 24 Aug
kl 20:15 - 21:49
Aurskog/Finstadbru - Lillestrøm 2
Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Man. 23 Aug
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru Rød - Fjellhamar Blå
Aursmoen Sletta 7er B
  Les mer  
Fre. 20 Aug
kl 19:30 - 21:04
Aurskog/Finstadbru - Gjelleråsen 2
Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Tor. 19 Aug
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru Grønn - Rælingen Sort
Aursmoen Sletta 7er A
  Les mer  
Tor. 19 Aug
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Grønn - Bjørkelangen Hvit
Aursmoen mini kg
  Les mer  
Ons. 18 Aug
kl 20:15 - 21:49
Aurskog/Finstadbru 2 - Kurland
Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Ons. 18 Aug
kl 20:00 - 21:14
Aurskog/Finstadbru - Borgen
Aursmoen st. gress 9er A
  Les mer  
Ons. 18 Aug
kl 19:00 - 19:54
Aurskog/Finstadbru Grønn - Enebakk Hvit
Aursmoen mini kg
  Les mer  
Ons. 18 Aug
kl 18:30 - 19:54
Aurskog/Finstadbru - Fet 2
Aursmoen stadion gress
  Les mer  
Ons. 18 Aug
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru Grønn - Nittedal Blå
Aursmoen Sletta 7er A
  Les mer  
Ons. 18 Aug
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Rød - Frogner Gul
Aursmoen mini kg
  Les mer  
Tir. 17 Aug
kl 20:15 - 21:59
Aurskog/Finstadbru 7er - Hauerseter
Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Tir. 17 Aug
kl 19:45 - 20:59
Aurskog/Finstadbru 2 - Gjelleråsen 3
Aursmoen st. gress 9er A
  Les mer  
Tir. 17 Aug
kl 19:00 - 19:54
Aurskog/Finstadbru Rød - Fet Blå
Aursmoen Sletta 5er
  Les mer  
Tir. 17 Aug
kl 18:30 - 19:44
Aurskog/Finstadbru - Skårer
Aursmoen st. gress 7er A
  Les mer  
Tir. 17 Aug
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru - Bjørkelangen
Aursmoen Sletta 7er A
  Les mer  
Tir. 17 Aug
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Grønn - Dal Grønn
Aursmoen mini kg
  Les mer  
Tir. 17 Aug
kl 18:00 - 19:04
Aurskog/Finstadbru 2 - Dalen
Aursmoen Sletta 7er B
  Les mer  
Tir. 17 Aug
kl 17:00 - 17:54
Aurskog/Finstadbru Hvit - Fet Blå
Aursmoen mini kg
  Les mer  
Man. 16 Aug
kl 19:00 - 19:54
Aurskog/Finstadbru Grønn - Nittedal Blå
Aursmoen mini kg
  Les mer  
Man. 16 Aug
kl 18:30 - 19:44
Aurskog/Finstadbru - Bjørkelangen 2
Aursmoen st. gress 9er A
  Les mer  
Man. 16 Aug
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru - Enebakk
Aursmoen Sletta 7er B
  Les mer  
Man. 9 Aug
kl 20:15 - 21:59
Aurskog/Finstadbru 7er - Strømmen 2
Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Søn. 27 Jun
kl 12:00 - 12:54
Aurskog/Finstadbru Rød - Frogner Blå
Aursmoen mini kg
  Les mer  
Tor. 24 Jun
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru - Bjørkelangen 1
Aursmoen Sletta 7er A
  Les mer  
Ons. 23 Jun
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru Rød - Bjørkelangen Hvit
Aursmoen Sletta 7er B
  Les mer  
Ons. 23 Jun
kl 17:00 - 17:54
Aurskog/Finstadbru Hvit - Bjørkelangen Hvit
Aursmoen mini kg
  Les mer  
Tir. 22 Jun
kl 18:30 - 19:44
Aurskog/Finstadbru - Aurskog/Finstadbru 2
Aursmoen st. gress 9er A
  Les mer  
Tir. 22 Jun
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru - Aurskog/Finstadbru 2
Aursmoen Sletta 7er A
  Les mer  
Tor. 17 Jun
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru Grønn - Høland Blå
Aursmoen Sletta 7er A
  Les mer  
Tor. 17 Jun
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Grønn - Høland Blå
Aursmoen mini kg
  Les mer  
Tor. 17 Jun
kl 17:15 - 18:19
Aurskog/Finstadbru Rød - Søndre Høland Sort
Aursmoen Sletta 7er A
  Les mer  
Ons. 16 Jun
kl 19:00 - 19:54
Aurskog/Finstadbru Grønn - Frogner Rød
Aursmoen mini kg
  Les mer  
Ons. 16 Jun
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru - Bjørkelangen 2
Aursmoen Sletta 7er A
  Les mer  
Ons. 16 Jun
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Rød - Lillestrøm Rød
Aursmoen mini kg
  Les mer  
Ons. 16 Jun
kl 17:00 - 17:54
Aurskog/Finstadbru Rød - Bjørkelangen Hvit
Aursmoen mini kg
  Les mer  
Tir. 15 Jun
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru Hvit - Bjørkelangen Rød
Aursmoen Sletta 7er B
  Les mer  
Tor. 10 Jun
kl 18:30 - 19:24
Aurskog/Finstadbru Grønn - Søndre Høland Hvit
Aursmoen mini kg
  Les mer  
Tor. 10 Jun
kl 17:00 - 17:54
Aurskog/Finstadbru Hvit - Aurskog/Finstadbru Grønn
Aursmoen mini kg
  Les mer  
Ons. 9 Jun
kl 18:30 - 19:44
Aurskog/Finstadbru - Bjørkelangen 2
Aursmoen st. gress 9er A
  Les mer  
Ons. 9 Jun
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru Grønn - Haga Rød 5er
Aursmoen Sletta 7er A
  Les mer  
Ons. 9 Jun
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Grønn - Bjørkelangen Rød
Aursmoen mini kg
  Les mer  
Ons. 9 Jun
kl 17:00 - 17:54
Aurskog/Finstadbru Rød - Bjørkelangen Rød
Aursmoen mini kg
  Les mer  
Tir. 8 Jun
kl 19:30 - 20:34
Aurskog/Finstadbru - Høland
Aursmoen Sletta 7er A
  Les mer  
Tir. 8 Jun
kl 18:30 - 19:44
Aurskog/Finstadbru 2 - Bjørkelangen
Aursmoen st. gress 9er A
  Les mer  
Tir. 8 Jun
kl 18:15 - 19:19
Aurskog/Finstadbru 2 - Bjørkelangen
Aursmoen Sletta 7er A
  Les mer  
Tor. 3 Jun
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru Grønn - Bjørkelangen Hvit
Aursmoen Sletta 7er A
  Les mer  
Tor. 3 Jun
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Grønn - Bjørkelangen Rød
Aursmoen mini kg
  Les mer  
Tor. 3 Jun
kl 17:00 - 17:54
Aurskog/Finstadbru Grønn - Bjørkelangen Hvit
Aursmoen mini kg
  Les mer  
Ons. 2 Jun
kl 19:00 - 19:54
Aurskog/Finstadbru Grønn - Fet Rød
Aursmoen mini kg
  Les mer  
Ons. 2 Jun
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru Hvit - Setskog Gul
Aursmoen Sletta 7er A
  Les mer  
Ons. 2 Jun
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Rød - Fet Blå
Aursmoen mini kg
  Les mer  
Ons. 2 Jun
kl 17:00 - 18:04
Aurskog/Finstadbru Rød - Høland Blå
Aursmoen Sletta 7er B
  Les mer  
Ons. 2 Jun
kl 17:00 - 17:54
Aurskog/Finstadbru Grønn - Aurskog/Finstadbru Rød
Aursmoen mini kg
  Les mer  
Tir. 1 Jun
kl 18:30 - 19:44
Aurskog/Finstadbru 2 - Aurskog/Finstadbru
Aursmoen st. gress 9er A
  Les mer  
Tir. 1 Jun
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru 2 - Aurskog/Finstadbru
Aursmoen Sletta 7er A
  Les mer  
Powered by: Bloc