Aurskog/Finstadbru - Fotball

Aurskog/Finstadbru - Fotball

Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Man. 16 Mai
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Hvit - Høland Blå
Aursmoen mini kg
Man. 16 Mai
kl 20:15 - 21:59
Aurskog/Finstadbru 2 - Varpe
Aursmoen kunstgress
Ons. 18 Mai
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Rød - Enebakk Grønn
Aursmoen Sletta 5er
Ons. 18 Mai
kl 18:15 - 19:29
Aurskog/Finstadbru - Fet 2
Aursmoen kunstgress
Ons. 18 Mai
kl 18:30 - 19:44
Aurskog/Finstadbru - Løvenstad
Aursmoen st. gress 9er A
Ons. 18 Mai
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru Grønn - Bjørkelangen Rød
Aursmoen Sletta 7er A
Ons. 18 Mai
kl 19:30 - 21:14
Aurskog/Finstadbru - Blaker
Aursmoen kunstgress
Ons. 18 Mai
kl 20:00 - 21:34
Aurskog/Finstadbru - Enebakk
Aursmoen stadion gress
Tor. 19 Mai
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru - Sørumsand 2
Aursmoen Sletta 7er B
Tor. 19 Mai
kl 18:30 - 20:14
Aurskog/Finstadbru - Sørumsand
Aursmoen kunstgress
Tor. 19 Mai
kl 18:30 - 19:54
Aurskog/Finstadbru 2 7er - Skedsmo 2 9er
Aursmoen st. gress 7er A
Tor. 19 Mai
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru 2 - Rælingen 4
Aursmoen Sletta 7er A
Tor. 19 Mai
kl 20:00 - 21:14
Aurskog/Finstadbru - Skedsmo
Aursmoen st. gress 7er A
Tor. 19 Mai
kl 20:15 - 21:49
Aurskog/Finstadbru - Gjerdrum 3
Aursmoen kunstgress
Man. 23 Mai
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Grønn - Sørum Blå
Aursmoen mini kg
Man. 23 Mai
kl 18:30 - 19:44
Aurskog/Finstadbru - Bjørkelangen
Aursmoen st. gress 9er A
Man. 23 Mai
kl 19:00 - 19:54
Aurskog/Finstadbru Grønn - Søndre Høland Sort
Aursmoen mini kg
Tir. 24 Mai
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru - Søndre Høland
Aursmoen Sletta 7er B
Tir. 24 Mai
kl 18:30 - 19:44
Aurskog/Finstadbru - Bjørkelangen
Aursmoen kunstgress 9er A
Tir. 24 Mai
kl 20:15 - 21:59
Aurskog/Finstadbru 2 7er - Fet 2
Aursmoen kunstgress
Ons. 25 Mai
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Blå - Fet Hvit
Aursmoen mini kg
Tor. 26 Mai
kl 18:30 - 19:44
Aurskog/Finstadbru 2 7er - Dal
Aursmoen st. gress 9er A
Tor. 26 Mai
kl 19:00 - 19:54
Aurskog/Finstadbru Hvit - Gjelleråsen Grønn
Aursmoen Sletta 5er
Man. 30 Mai
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Grønn - Fet Blå
Aursmoen mini kg
Man. 30 Mai
kl 18:30 - 19:44
Aurskog/Finstadbru - Fet 2
Aursmoen st. gress 9er A
Man. 30 Mai
kl 20:00 - 21:14
Aurskog/Finstadbru - Fet
Aursmoen st. gress 9er A
Tir. 31 Mai
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Rød - Lørenskog Grønn
Aursmoen mini kg
Tir. 31 Mai
kl 18:30 - 19:44
Aurskog/Finstadbru - Rælingen 3
Aursmoen st. gress 9er A
Tir. 31 Mai
kl 20:15 - 21:59
Aurskog/Finstadbru - Bjerke
Aursmoen kunstgress
Ons. 1 Jun
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Rød - Fet Rød
Aursmoen mini kg
Ons. 1 Jun
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru - Fjellhamar
Aursmoen Sletta 7er B
Ons. 1 Jun
kl 18:30 - 19:44
Aurskog/Finstadbru 2 - Enebakk 2
Aursmoen st. gress 9er A
Ons. 1 Jun
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru Grønn - Hvam Sort
Aursmoen Sletta 7er A
Ons. 1 Jun
kl 18:30 - 20:04
Aurskog/Finstadbru - Bjerke
Aursmoen kunstgress
Ons. 1 Jun
kl 20:15 - 21:59
Aurskog/Finstadbru - Skjetten 2
Aursmoen kunstgress
Tor. 2 Jun
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru - Sørumsand
Aursmoen Sletta 7er A
Tor. 2 Jun
kl 20:00 - 21:14
Aurskog/Finstadbru - Skårer
Aursmoen st. gress 7er A
Man. 6 Jun
kl 18:30 - 20:14
Aurskog/Finstadbru 2 7er - Nittedal
Aursmoen kunstgress
Man. 6 Jun
kl 18:30 - 19:54
Aurskog/Finstadbru 2 7er - Fjellhamar 7er
Aursmoen st. gress 7er A
Tir. 7 Jun
kl 18:00 - 19:24
Aurskog/Finstadbru - Frogner
Aursmoen kunstgress
Tir. 7 Jun
kl 20:00 - 21:34
Aurskog/Finstadbru - Aurskog-Høland 3
Aursmoen stadion gress
Ons. 8 Jun
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Hvit - Frogner Blå
Aursmoen mini kg
Ons. 8 Jun
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Blå - Høland Blå
Aursmoen Sletta 5er
Ons. 8 Jun
kl 18:30 - 19:44
Aurskog/Finstadbru - Sørumsand
Aursmoen st. gress 9er A
Ons. 8 Jun
kl 20:15 - 21:29
Aurskog/Finstadbru - Sand
Aursmoen kunstgress
Tor. 9 Jun
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Hvit - Lørenskog Turkis
Aursmoen Sletta 5er
Tor. 9 Jun
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru 2 - Fet 5
Aursmoen Sletta 7er A
Tor. 9 Jun
kl 18:30 - 19:44
Aurskog/Finstadbru 2 7er - Borgen 2
Aursmoen st. gress 9er A
Tor. 9 Jun
kl 19:00 - 20:24
Aurskog/Finstadbru - Rælingen 3
Aursmoen kunstgress
Man. 13 Jun
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Rød - Lillestrøm Gul
Aursmoen Sletta 5er
Man. 13 Jun
kl 18:30 - 19:44
Aurskog/Finstadbru - Gjerdrum 2
Aursmoen st. gress 9er A
Man. 13 Jun
kl 19:00 - 19:54
Aurskog/Finstadbru Grønn - Bjørkelangen Hvit
Aursmoen mini kg
Man. 13 Jun
kl 20:15 - 21:49
Aurskog/Finstadbru - Ullensaker/Kisa 4
Aursmoen kunstgress
Tir. 14 Jun
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Grønn - Lillestrøm Hvit
Aursmoen Sletta 5er
Tir. 14 Jun
kl 20:15 - 21:59
Aurskog/Finstadbru - Frogner
Aursmoen kunstgress
Ons. 15 Jun
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Rød - Enebakk Grønn
Aursmoen mini kg
Ons. 15 Jun
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru Grønn - Rælingen Hvit
Aursmoen Sletta 7er A
Ons. 15 Jun
kl 20:15 - 21:49
Aurskog/Finstadbru - Skedsmo 3
Aursmoen kunstgress
Tor. 16 Jun
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru - Bjørkelangen 2
Aursmoen Sletta 7er A
Fre. 17 Jun
kl 17:30 - 18:54
Aurskog/Finstadbru - Nittedal 2
Aursmoen kunstgress
Fre. 17 Jun
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru Grønn - Kurland Rød
Aursmoen Sletta 7er A
Søn. 19 Jun
kl 15:00 - 16:24
Aurskog/Finstadbru - Skedsmo
Aursmoen kunstgress
Man. 20 Jun
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Hvit - Søndre Høland Hvit
Aursmoen mini kg
Man. 20 Jun
kl 18:30 - 20:14
Aurskog/Finstadbru 2 7er - Lørenskog 3
Aursmoen kunstgress
Man. 20 Jun
kl 18:30 - 19:54
Aurskog/Finstadbru 2 7er - Eidsvold TF 7er
Aursmoen st. gress 7er A
Man. 20 Jun
kl 20:15 - 21:59
Aurskog/Finstadbru 2 - Lillestrøm 4
Aursmoen kunstgress
Tir. 21 Jun
kl 20:15 - 21:29
Aurskog/Finstadbru - Hvam
Aursmoen st. gress 7er A
Ons. 22 Jun
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Blå - Sørumsand Rød
Aursmoen Sletta 5er
Tor. 23 Jun
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Hvit - Ullensaker/Kisa Gul
Aursmoen Sletta 5er
Man. 27 Jun
kl 20:15 - 21:39
Aurskog/Finstadbru - Gjelleråsen 2
Aursmoen kunstgress
Tir. 28 Jun
kl 20:15 - 21:29
Aurskog/Finstadbru - Fjellhamar
Aursmoen st. gress 7er A
Man. 8 Aug
kl 18:00 - 19:24
Aurskog/Finstadbru - Lørenskog 3
Aursmoen kunstgress
Man. 8 Aug
kl 20:15 - 21:59
Aurskog/Finstadbru 2 7er - Frogner 2
Aursmoen kunstgress
Tir. 9 Aug
kl 19:00 - 20:34
Aurskog/Finstadbru - Lillestrøm 3
Aursmoen stadion gress
Tir. 9 Aug
kl 19:30 - 21:14
Aurskog/Finstadbru - Løvenstad
Aursmoen kunstgress
Ons. 10 Aug
kl 20:15 - 21:49
Aurskog/Finstadbru - Søndre Høland
Aursmoen kunstgress
Tor. 11 Aug
kl 20:15 - 21:59
Aurskog/Finstadbru - Raumnes & Årnes +
Aursmoen kunstgress
Tir. 16 Aug
kl 18:30 - 19:44
Aurskog/Finstadbru - Hvam
Aursmoen kunstgress 9er A
Ons. 17 Aug
kl 18:30 - 19:44
Aurskog/Finstadbru - Flisbyen
Aursmoen st. gress 7er A
Tor. 18 Aug
kl 18:30 - 19:44
Aurskog/Finstadbru 2 7er - Lørenskog 4
Aursmoen st. gress 9er A
Man. 22 Aug
kl 18:00 - 19:24
Aurskog/Finstadbru - Frogner 2
Aursmoen kunstgress
Man. 22 Aug
kl 20:15 - 21:59
Aurskog/Finstadbru 2 7er - Løvenstad
Aursmoen kunstgress
Ons. 31 Aug
kl 18:30 - 19:44
Aurskog/Finstadbru - Åkrene
Aursmoen st. gress 7er A
Tor. 1 Sep
kl 18:30 - 19:44
Aurskog/Finstadbru 2 7er - Borgen
Aursmoen st. gress 9er A
Man. 5 Sep
kl 18:00 - 19:24
Aurskog/Finstadbru - Sand
Aursmoen kunstgress
Man. 5 Sep
kl 20:15 - 21:59
Aurskog/Finstadbru 2 7er - Lillestrøm 3
Aursmoen kunstgress
Tir. 6 Sep
kl 19:30 - 21:14
Aurskog/Finstadbru - Aurskog-Høland 2
Aursmoen kunstgress
Tir. 13 Sep
kl 18:30 - 19:44
Aurskog/Finstadbru - Lillestrøm
Aursmoen st. gress 7er A
Tor. 15 Sep
kl 18:30 - 19:44
Aurskog/Finstadbru 2 7er - Hakadal 2
Aursmoen st. gress 9er A
Man. 19 Sep
kl 18:00 - 19:24
Aurskog/Finstadbru - Lillestrøm 2
Aursmoen kunstgress
Man. 19 Sep
kl 20:15 - 21:59
Aurskog/Finstadbru 2 7er - Gjelleråsen 2
Aursmoen kunstgress
Ons. 21 Sep
kl 19:30 - 21:14
Aurskog/Finstadbru - Fjellhamar
Aursmoen kunstgress
Lør. 1 Okt
kl 13:00 - 14:14
Aurskog/Finstadbru 2 7er - Funnefoss/Vormsund
Aursmoen st. gress 9er A
Tir. 4 Okt
kl 19:30 - 21:14
Aurskog/Finstadbru - Søndre Høland
Aursmoen kunstgress
Søn. 9 Okt
kl 13:00 - 14:14
Aurskog/Finstadbru - Kurland
Aursmoen st. gress 7er A
Man. 10 Okt
kl 18:00 - 19:24
Aurskog/Finstadbru - Fjellhamar 2
Aursmoen kunstgress
Man. 10 Okt
kl 19:30 - 21:14
Aurskog/Finstadbru - Raumnes & Årnes 2
Aursmoen kunstgress
Tir. 11 Okt
kl 18:30 - 19:44
Aurskog/Finstadbru - Rælingen 2
Aursmoen kunstgress 9er A
Tir. 11 Okt
kl 20:15 - 21:59
Aurskog/Finstadbru 2 7er - Aurskog-Høland 2
Aursmoen kunstgress
Lør. 15 Okt
kl 13:00 - 14:44
Aurskog/Finstadbru - Skårer
Aursmoen kunstgress
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Man. 16 Mai
kl 20:15 - 21:59
Aurskog/Finstadbru 2 - Varpe
Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Man. 16 Mai
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Hvit - Høland Blå
Aursmoen mini kg
  Les mer  
Lør. 14 Mai
kl 13:00 - 14:24
Aurskog/Finstadbru 2 7er - Varpe 7er
Aursmoen kunstgress 9er A
  Les mer  
Tor. 12 Mai
kl 18:30 - 19:44
Aurskog/Finstadbru 2 7er - Hauerseter
Aursmoen st. gress 9er A
  Les mer  
Tor. 12 Mai
kl 18:30 - 19:44
Skjetten - Aurskog/Finstadbru
Aursmoen kunstgress 9er A
  Les mer  
Tor. 12 Mai
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Hvit - Fet Blå
Aursmoen Sletta 5er
  Les mer  
Ons. 11 Mai
kl 19:00 - 20:24
Aurskog/Finstadbru - Enebakk
Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Ons. 11 Mai
kl 18:30 - 19:44
Aurskog/Finstadbru - Sørumsand
Aursmoen st. gress 9er A
  Les mer  
Ons. 11 Mai
kl 17:00 - 17:54
Aurskog/Finstadbru Rød - Gjelleråsen Rød
Aursmoen mini kg
  Les mer  
Tir. 10 Mai
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru Grønn - Høland Blå
Aursmoen Sletta 7er A
  Les mer  
Tir. 10 Mai
kl 18:00 - 19:04
Aurskog/Finstadbru - Fet 6
Aursmoen kunstgress 7er A
  Les mer  
Man. 9 Mai
kl 20:15 - 21:59
Aurskog/Finstadbru 2 7er - Skedsmo 3
Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Man. 9 Mai
kl 20:00 - 21:14
Aurskog/Finstadbru - Rælingen 2
Aursmoen st. gress 9er A
  Les mer  
Man. 9 Mai
kl 19:00 - 19:54
Aurskog/Finstadbru Grønn - Gjerdrum Gul
Aursmoen mini kg
  Les mer  
Man. 9 Mai
kl 18:30 - 19:54
Aurskog/Finstadbru 2 7er - Fet 9er
Aursmoen st. gress 7er A
  Les mer  
Man. 9 Mai
kl 18:00 - 19:24
Aurskog/Finstadbru - Funnefoss/Vormsund
Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Man. 9 Mai
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Grønn - Raumnes & Årnes Blå
Aursmoen mini kg
  Les mer  
Man. 9 Mai
kl 17:00 - 17:54
Aurskog/Finstadbru Blå - Bjørkelangen Rød
Aursmoen Sletta 5er
  Les mer  
Tor. 5 Mai
kl 20:15 - 21:49
Aurskog/Finstadbru - Lillestrøm 4
Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Tor. 5 Mai
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru 2 - Lørenskog 6
Aursmoen Sletta 7er A
  Les mer  
Ons. 4 Mai
kl 19:30 - 21:14
Aurskog/Finstadbru - Skedsmo 2
Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Ons. 4 Mai
kl 18:30 - 19:44
Aurskog/Finstadbru 2 - Bjørkelangen 2
Aursmoen st. gress 9er A
  Les mer  
Ons. 4 Mai
kl 18:15 - 19:29
Aurskog/Finstadbru - Varpe 2
Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Ons. 4 Mai
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Hvit - Sørum Rød
Aursmoen mini kg
  Les mer  
Tir. 3 Mai
kl 20:15 - 21:29
Aurskog/Finstadbru - Hakadal
Aursmoen kunstgress 7er A
  Les mer  
Tir. 3 Mai
kl 18:30 - 19:44
Aurskog/Finstadbru - Frogner
Aursmoen st. gress 9er A
  Les mer  
Tir. 3 Mai
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru - Funnefoss/Vormsund
Aursmoen Sletta 7er B
  Les mer  
Tir. 3 Mai
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Rød - Nittedal Hvit
Aursmoen mini kg
  Les mer  
Man. 2 Mai
kl 20:15 - 21:59
Aurskog/Finstadbru 2 - Kurland 2
Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Tor. 28 Apr
kl 20:15 - 21:49
Aurskog/Finstadbru - Skjetten 3
Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Tor. 28 Apr
kl 18:30 - 19:44
Aurskog/Finstadbru 2 7er - Søndre Høland 7er
Aursmoen st. gress 9er A
  Les mer  
Ons. 27 Apr
kl 19:30 - 21:14
Aurskog/Finstadbru - Skjetten 2
Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Tir. 26 Apr
kl 20:15 - 21:59
Aurskog/Finstadbru - Lørenskog 2
Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Man. 25 Apr
kl 20:15 - 21:59
Aurskog/Finstadbru 2 7er - Fjellhamar 2
Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Man. 25 Apr
kl 18:30 - 19:54
Aurskog/Finstadbru 2 7er - Hurdal 7er
Aursmoen st. gress 7er A
  Les mer  
Lør. 23 Apr
kl 16:00 - 17:44
Aurskog/Finstadbru - Fet
Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Fre. 22 Apr
kl 19:00 - 20:44
Aurskog/Finstadbru 2 7er - Eidsvold IF
Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Ons. 20 Apr
kl 20:15 - 21:49
Aurskog/Finstadbru - Sørumsand 2 9er
Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Ons. 20 Apr
kl 18:15 - 19:29
Aurskog/Finstadbru - Kløfta
Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Tor. 7 Apr
kl 18:30 - 19:44
Aurskog/Finstadbru 2 7er - Fjellhamar
Aursmoen st. gress 9er A
  Les mer  
Tir. 5 Apr
kl 20:15 - 21:59
Aurskog/Finstadbru - Hakadal
Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Man. 4 Apr
kl 18:30 - 19:54
Aurskog/Finstadbru 2 7er - Kurland 2 7er
Aursmoen kunstgress 9er A
  Les mer