Dato Navn
Mon 18 Oct
kl 09:00 - 09:30
Vidar Jønsson - Klipp kort
Mon 18 Oct
kl 09:00 - 11:15
Inger Nilsen - Farge og striper kort
Mon 18 Oct
kl 11:00 - 11:30
Torbjørn - Skjegg
Vil bli kjææækk 😏
Mon 18 Oct
kl 11:15 - 12:00
Synnøve Olsen - Klipp føn kort hår
Mon 18 Oct
kl 11:30 - 12:15
Torbjørn - Klipp kort
Vil bli kjææækk 😏
Mon 18 Oct
kl 12:00 - 12:30
Lunch
Mon 18 Oct
kl 12:15 - 12:45
Lunsj
Mon 18 Oct
kl 12:30 - 16:00
Hege Monica Eskedal - Klipp stripe kort
Tue 19 Oct
kl 09:00 - 12:00
Eirin Mathilde Berthinussen - Farge og striper kort
Tue 19 Oct
kl 12:00 - 16:00
Randi Vassbotn Nygård - Striper med glossing
Tue 19 Oct
kl 12:15 - 14:30
Helsestasjon 1300
Tue 19 Oct
kl 15:45 - 16:00
Heidi endresen - Pannelugg
Wed 20 Oct
kl 11:30 - 12:00
Svein K Johansen - Klipp kort
Wed 20 Oct
kl 12:00 - 16:00
Maria Nila Frank
Wed 20 Oct
kl 12:00 - 16:00
Maria Nila Frank
Thu 21 Oct
kl 09:00 - 12:00
Lene Sand - Striper medium/langt
Thu 21 Oct
kl 12:00 - 12:45
Drude Steiro - Klipp føn kort hår
Thu 21 Oct
kl 12:45 - 15:15
Merete Andersen - Farge medium/langt
Thu 21 Oct
kl 15:45 - 16:45
Heidi Stifjell - Klipp medium/langt h�r
Fri 22 Oct
kl 13:30 - 14:00
Magnus Hansen - Klipp kort
Mon 25 Oct
kl 09:00 - 11:00
Sykehus røgten 0915
Mon 25 Oct
kl 10:00 - 10:45
Sigrid Stavem - Klipp føn kort hår
Wed 27 Oct
kl 10:45 - 12:45
Kristin Pettersen - Klipp farge kort
Thu 28 Oct
kl 16:15 - 17:30
Cecilie Berg - Klipp medium/langt h�r
Thu 28 Oct
kl 17:30 - 19:00
Guro Eidissen - Farge medium/langt
Fri 29 Oct
kl 12:00 - 12:45
Siri Randers Person - Klipp føn kort hår
Mon 1 Nov
kl 10:00 - 10:30
Kjell Fagerheim - Klipp kort
Mon 1 Nov
kl 14:00 - 16:00
Milian
Tue 2 Nov
kl 09:00 - 16:00
Sykehus Bodø
Tue 2 Nov
kl 14:00 - 16:00
Milian
Wed 3 Nov
kl 09:00 - 11:00
Lege
Wed 3 Nov
kl 09:00 - 11:30
Mariann Laneskog - Farge medium/langt
Thu 4 Nov
kl 15:30 - 18:30
Ragnhild Berg - Striper medium/langt
Thu 4 Nov
kl 18:30 - 19:00
Ragnhild Berg - Farge vipper
Mon 8 Nov
kl 09:00 - 12:00
Ann Pedersen - Klipp farge kort
Mon 8 Nov
kl 10:00 - 10:45
Randi Linqvist Hansen - Klipp føn kort hår
Tue 9 Nov
kl 11:00 - 11:45
Gisela Berntsen - Klipp føn kort hår
Fri 12 Nov
kl 15:00 - 15:30
Jonas Torsvik - Klipp kort
Fri 12 Nov
kl 15:30 - 16:00
Jonas Torsvik - Klipp kort
Sat 13 Nov
kl 10:00 - 14:00
Tine-Lise Blokhus Hansen - Farge og striper medium/langt
Wed 17 Nov
kl 11:00 - 11:45
Vigdis Amundsen - Klipp føn kort hår
Wed 17 Nov
kl 13:00 - 13:45
Berith Bang - Klipp føn kort hår
Sat 20 Nov
kl 10:00 - 11:30
Veslemøy Sandvik - Oppsett av hår
Tue 23 Nov
kl 10:15 - 14:15
Lisa Håheim Nikolaisen - Farge og striper medium/langt
Wed 24 Nov
kl 09:00 - 10:00
Kirsti Vorness - Klipp føn kort hår
Wed 24 Nov
kl 14:30 - 16:00
Guro Eidissen - Farge medium/langt
Thu 25 Nov
kl 15:00 - 19:00
Renate Isaksen - Farge og striper medium/langt
Thu 25 Nov
kl 15:00 - 16:00
Renate Isaksen - Klipp medium/langt hår
Fri 26 Nov
kl 15:30 - 16:00
William Leander Nilsen - Klipp kort
Barneklipp 3 år
Mon 29 Nov
kl 11:00 - 13:15
Inger Nilsen - Farge og striper kort
Sat 4 Dec
kl 11:30 - 14:00
Heidi Annie Nygård-Bendiksen - Klipp stripe kort
Wed 8 Dec
kl 09:00 - 11:30
Mariann Laneskog - Farge medium/langt
Thu 9 Dec
kl 13:00 - 13:45
Else Andreaseen - Klipp føn kort hår
Fri 10 Dec
kl 09:00 - 09:45
Margrethe Skare Hangstad - Klipp føn kort hår
Fri 10 Dec
kl 11:00 - 16:00
Sarah Hagan - Striper med glossing
Fri 10 Dec
kl 13:00 - 13:30
Sonja Veterhus - Farg og form bryn
Fri 10 Dec
kl 13:30 - 16:00
Sonja Veterhus - Klipp farge kort
Tue 14 Dec
kl 13:00 - 16:00
Kristina Benjaminsen - Farge medium/langt
Wed 15 Dec
kl 12:30 - 13:00
Bendik Sæther - Klipp kort
Thu 16 Dec
kl 16:30 - 17:00
Liss Anne Hansen - Farg og form bryn
Thu 16 Dec
kl 17:00 - 20:00
Liss Anne Hansen - Farge og striper kort
Fri 17 Dec
kl 10:15 - 14:15
Veronika Nilsen - Farge og striper medium/langt
Usikker på om bestillingen er rett,…
Fri 17 Dec
kl 14:15 - 15:00
Veronika Nilsen - Kuring av hår
Usikker på om bestillingen er rett,…
Fri 17 Dec
kl 15:00 - 17:00
Anne Mette Sandvoll Haugstvedt - Klipp farge kort
Sat 18 Dec
kl 10:00 - 14:00
Siv Kristin Johnsen - Striper med glossing
Mon 20 Dec
kl 09:00 - 11:00
Birgith Stenersen - Klipp farge kort
Mon 20 Dec
kl 11:00 - 11:45
Randi Linqvist Hansen - Klipp føn kort hår
Mon 20 Dec
kl 14:00 - 16:00
Sølvi Antonsen - Klipp farge kort
Mon 20 Dec
kl 15:30 - 16:00
Eirik - Klipp kort
Wed 22 Dec
kl 16:00 - 18:00
Guro Eidissen - Farge medium/langt
Thu 23 Dec
kl 10:00 - 14:00
Lene-Mari Skare Hangstad - Striper med glossing
Fri 24 Dec
kl 09:00 - 16:00
Julaften
Fri 24 Dec
kl 09:00 - 16:00
Jul
Mon 27 Dec
kl 09:00 - 16:00
Jul
Tue 28 Dec
kl 09:00 - 16:00
Jul
Wed 29 Dec
kl 09:00 - 16:00
Jul
Thu 30 Dec
kl 09:00 - 16:00
Jul
Fri 31 Dec
kl 09:00 - 16:00
Jul
Fri 31 Dec
kl 09:00 - 16:00
Jul
Sat 1 Jan 2022
kl 09:00 - 16:00
Jul
Mon 3 Jan 2022
kl 11:00 - 14:00
Inger Nilsen - Farge og striper kort
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Thu 27 May
kl 12:00 - 12:30
- Klipp kort
  Les mer  
Thu 27 May
kl 11:00 - 12:00
Lunch
Lunch med Monica og Tonje.   Les mer  
Thu 27 May
kl 10:30 - 15:00
Jannicke Strand - Farge og striper medium/langt
  Les mer  
Thu 27 May
kl 09:00 - 11:00
Guro Eidissen - Klipp farge kort
Ettervekst   Les mer  
Wed 26 May
kl 15:00 - 16:00
Mona Agnete Skoglund - Klipp medium/langt h�r
  Les mer  
Wed 26 May
kl 13:45 - 15:00
Kristin Steiro - Klipp medium/langt h�r
  Les mer  
Wed 26 May
kl 12:45 - 13:45
Lovise Aune iversen - Klipp medium/langt h�r
  Les mer  
Wed 26 May
kl 10:00 - 12:30
Fargekurs
  Les mer  
Wed 26 May
kl 10:00 - 12:30
Fargekurs
  Les mer  
Wed 26 May
kl 09:00 - 10:00
Charlotte Olsen - Klipp medium/langt hår
  Les mer  
Tue 25 May
kl 15:30 - 16:00
Svein K Johansen - Klipp kort
  Les mer  
Tue 25 May
kl 14:30 - 15:30
Stine Karoliussen - Klipp kort
  Les mer  
Tue 25 May
kl 13:00 - 14:00
Kirsti Vorness - Klipp føn kort hår
  Les mer  
Tue 25 May
kl 12:15 - 12:45
Lunsj
  Les mer  
Tue 25 May
kl 12:00 - 15:30
Synne Kaspersen - Farge medium/langt
  Les mer  
Tue 25 May
kl 11:45 - 12:15
Thomas Stigen - Klipp kort
  Les mer  
Tue 25 May
kl 11:00 - 12:00
Merete Lien - Klipp føn kort hår
  Les mer  
Tue 25 May
kl 09:30 - 11:00
Victoria Næss - Farge medium/langt
  Les mer  
Tue 25 May
kl 09:30 - 10:00
Jørn Martin - Klipp kort
  Les mer  
Tue 25 May
kl 09:00 - 09:30
Camilla Nilsen - Klipp kort
  Les mer  
Mon 24 May
kl 09:00 - 16:00
Helligdag
  Les mer  
Mon 24 May
kl 09:00 - 16:00
Helligdag
  Les mer  
Sat 22 May
kl 11:30 - 12:00
Marthe Røflo Bendiksen - Klipp kort
Barneklipp   Les mer  
Sat 22 May
kl 11:00 - 11:30
Theodor Hansen - Klipp kort
Barn   Les mer  
Fri 21 May
kl 16:00 - 16:45
Heidi Andreassen - Klipp føn kort hår
  Les mer  
Fri 21 May
kl 15:30 - 16:00
Marius Paulsen Haugen - Klipp kort
  Les mer  
Fri 21 May
kl 15:30 - 16:00
Fri
  Les mer  
Fri 21 May
kl 14:30 - 14:45
Kyrre Carlsen - Maskinklipp
  Les mer  
Fri 21 May
kl 12:30 - 13:00
Lunsj
  Les mer  
Fri 21 May
kl 11:30 - 14:45
Jeanette milde - Farge medium/langt
  Les mer  
Fri 21 May
kl 11:00 - 11:30
June Rognan - Klipp kort
  Les mer  
Fri 21 May
kl 10:00 - 11:00
Ann-Lisbeth Holm - Klipp f�n kort h�r
  Les mer  
Thu 20 May
kl 16:00 - 19:00
Fri
  Les mer  
Thu 20 May
kl 14:45 - 15:45
Kristin Stenersen - Klipp medium/langt h�r
  Les mer  
Thu 20 May
kl 12:00 - 14:45
Maria nila kurs
  Les mer  
Thu 20 May
kl 12:00 - 14:45
Maria nila kurs
  Les mer  
Thu 20 May
kl 11:30 - 12:00
Fredrik Nilsen - Klipp kort
  Les mer  
Thu 20 May
kl 11:00 - 12:00
Monica Ukshini - Klipp medium/langt hår
  Les mer  
Thu 20 May
kl 10:00 - 10:45
Marit Myre - Klipp føn kort hår
  Les mer  
Thu 20 May
kl 09:00 - 09:15
Fri
  Les mer  
Wed 19 May
kl 15:30 - 16:00
Arne Vilmar Larsen - Klipp kort
  Les mer  
Wed 19 May
kl 13:00 - 13:30
Lunsj
  Les mer  
Wed 19 May
kl 12:30 - 16:00
Monica Ukshini - Striper med glossing
  Les mer  
Wed 19 May
kl 12:00 - 12:30
Lunch
  Les mer  
Wed 19 May
kl 09:00 - 13:00
Ingvill Dishington - Balayage med glossing
Heihei! Har bleiket hår med mørk blond ettervekst…   Les mer  
Wed 19 May
kl 09:00 - 12:00
Victoria Næss - Striper medium/langt
  Les mer  
Tue 18 May
kl 14:00 - 14:30
Dag Erik Hovlund - Klipp kort
  Les mer  
Tue 18 May
kl 13:30 - 14:00
Daniel Sollie - Klipp kort
  Les mer  
Tue 18 May
kl 12:30 - 16:00
Anne Berg Pedersen - Striper medium/langt
  Les mer  
Tue 18 May
kl 12:30 - 13:30
Amanda Eriksen - Klipp medium/langt hår
  Les mer  
Tue 18 May
kl 12:00 - 12:30
Lunsj
  Les mer  
Tue 18 May
kl 12:00 - 12:30
Lunch
  Les mer  
Tue 18 May
kl 09:00 - 12:00
Lene-Mari Nilsen - Striper medium/langt
  Les mer  
Tue 18 May
kl 09:00 - 12:00
Drop-in - Striper medium/langt
  Les mer  
Mon 17 May
kl 09:00 - 16:00
Helligdag
  Les mer  
Mon 17 May
kl 09:00 - 16:00
Helligdag
  Les mer  
Sat 15 May
kl 10:00 - 14:00
Julie Holm - Striper medium/langt
Ønsker farge ettervekst og muligens litt lysere…   Les mer  
Fri 14 May
kl 15:15 - 16:00
Olga Anita Seljeseth - Klipp f�n kort h�r
  Les mer  
Fri 14 May
kl 14:15 - 15:00
Eldfrid Karlsen - Klipp føn kort hår
  Les mer  
Fri 14 May
kl 14:15 - 14:45
Lisa Håheim Nikolaisen - Klipp kort
Barneklipp, gutt 3 år   Les mer  
Fri 14 May
kl 13:30 - 14:15
Sylvi Antonsen - Klipp kort
Time til min mamma, må ha med ledsager.   Les mer  
Fri 14 May
kl 13:15 - 14:15
Lisa vornes - Klipp medium/langt hår
  Les mer  
Fri 14 May
kl 12:45 - 13:15
Lunsj
  Les mer  
Fri 14 May
kl 12:00 - 12:45
Heidi Annie Nygård-Bendiksen - Klipp f�n kort h�r
  Les mer  
Fri 14 May
kl 11:15 - 12:00
Margrethe Dahl - Klipp f�n kort h�r
  Les mer  
Fri 14 May
kl 11:00 - 13:30
Sonja Veterhus - Klipp farge kort
  Les mer  
Fri 14 May
kl 10:00 - 11:00
Camilla Nilsen - Klipp kort
  Les mer  
Fri 14 May
kl 10:00 - 11:15
Cecilie Ribe Dreyer - Klipp medium/langt h�r
  Les mer  
Fri 14 May
kl 09:00 - 10:00
Trine P Haugen - Klipp f�n kort h�r
  Les mer  
Thu 13 May
kl 09:00 - 19:00
Helligdag
  Les mer  
Thu 13 May
kl 09:00 - 18:00
Helligdag
  Les mer  
Wed 12 May
kl 15:30 - 16:15
Åse Nilsen - Klipp føn kort hår
  Les mer  
Wed 12 May
kl 15:00 - 16:00
Fri
  Les mer  
Wed 12 May
kl 15:00 - 15:30
Robin Toften - Skjegg
Heisan   Les mer  
Wed 12 May
kl 14:00 - 14:45
Mari Carlsen - Klipp føn kort hår
  Les mer  
Wed 12 May
kl 14:00 - 15:00
Charlotte Olsen - Klipp medium/langt hår
  Les mer  
Wed 12 May
kl 12:00 - 12:30
Lunsj
  Les mer  
Wed 12 May
kl 11:30 - 14:00
Merete Andersen - Farge medium/langt
  Les mer  
Wed 12 May
kl 10:00 - 11:15
Sigrid Dravland - Klipp medium/langt h�r
  Les mer  
Wed 12 May
kl 09:00 - 11:30
Annette Ellingsen - Farge medium/langt
  Les mer  
Wed 12 May
kl 09:00 - 09:30
Frode Henriksen - Klipp kort
  Les mer  
Tue 11 May
kl 15:30 - 15:45
Merete Nydal - Pannelugg
  Les mer  
Tue 11 May
kl 13:00 - 16:00
Eldfrid Karlsen - Klipp stripe kort
  Les mer  
Tue 11 May
kl 12:45 - 14:00
Helsestasjon 1300 Vincent
  Les mer  
Tue 11 May
kl 11:00 - 12:00
Jeanett Leiknes - Klipp føn kort hår
  Les mer  
Tue 11 May
kl 10:00 - 13:00
Tonje Angell - Farge og striper medium/langt
  Les mer  
Mon 10 May
kl 15:15 - 17:15
Margareth Pettersen - Klipp farge kort
  Les mer  
Mon 10 May
kl 14:15 - 15:15
Øyelege 1430
  Les mer  
Mon 10 May
kl 13:30 - 16:00
Tommy Elde - Klipp stripe kort
  Les mer  
Mon 10 May
kl 12:15 - 13:15
Vanja Toften - Klipp føn kort hår
  Les mer  
Mon 10 May
kl 11:45 - 12:15
Ann-Brita Gregersen - Klipp kort
  Les mer  
Mon 10 May
kl 11:00 - 11:45
Berit Benjaminsen - Klipp føn kort hår
  Les mer  
Mon 10 May
kl 10:00 - 13:30
Siri Margrete Bastiansen - Striper med glossing
  Les mer  
Sat 8 May
kl 12:00 - 12:30
Torunn Haagensen - Klipp kort
  Les mer  
Sat 8 May
kl 11:30 - 12:00
Samuel Roness - Klipp kort
  Les mer  
Sat 8 May
kl 11:00 - 11:30
Einar Sørensen - Klipp kort
  Les mer  
Sat 8 May
kl 10:30 - 11:00
Arild Hansen - Klipp kort
  Les mer  
Sat 8 May
kl 10:00 - 10:30
Ole Jørgen Grindvik - Klipp kort
heia :-)   Les mer  
Fri 7 May
kl 13:00 - 16:00
Siv Johannesen - Farge og striper medium/langt
  Les mer  
Fri 7 May
kl 12:15 - 16:00
Tiril Aas - Striper med glossing
  Les mer  
Fri 7 May
kl 11:45 - 12:15
Lunch
  Les mer  
Fri 7 May
kl 09:00 - 13:00
Rikke Lagesen - Farge og striper medium/langt
  Les mer  
Fri 7 May
kl 09:00 - 11:00
Inger Nilsen - Klipp farge kort
  Les mer  
Thu 6 May
kl 17:00 - 17:45
Ann Elise Karoliussen - Klipp føn kort hår
  Les mer  
Thu 6 May
kl 14:30 - 15:00
Marius Kristian Olsen - Klipp kort
  Les mer  
Thu 6 May
kl 14:00 - 14:30
Eirik - Klipp kort
  Les mer  
Thu 6 May
kl 13:15 - 14:00
Lunsj
  Les mer  
Thu 6 May
kl 12:45 - 13:15
Bendik Sæther - Klipp kort
  Les mer  
Thu 6 May
kl 12:30 - 12:45
Rune Herteig - Maskinklipp
  Les mer  
Thu 6 May
kl 12:00 - 16:00
Siri Margrete Bastiansen - Balayage med glossing
  Les mer  
Thu 6 May
kl 11:15 - 11:45
Stig Iversen - Klipp kort
  Les mer  
Thu 6 May
kl 09:00 - 12:30
Celina Renée Blokhus Strøm - Farge og striper medium/langt
  Les mer  
Wed 5 May
kl 15:45 - 16:00
Jack Lange - Maskinklipp
  Les mer  
Wed 5 May
kl 14:30 - 15:15
Inger Reinholdsen - Klipp føn kort hår
  Les mer  
Wed 5 May
kl 13:00 - 13:30
Lunch
  Les mer  
Wed 5 May
kl 13:00 - 13:30
Lunsj
  Les mer  
Wed 5 May
kl 12:00 - 12:45
Bente aune - Klipp føn kort hår
  Les mer  
Wed 5 May
kl 11:30 - 11:45
Åse Johansen - Pannelugg
  Les mer  
Wed 5 May
kl 10:30 - 11:15
Laila Johansen - Klipp føn kort hår
  Les mer  
Wed 5 May
kl 10:00 - 10:45
Margareth Waage - Klipp føn kort hår
  Les mer  
Tue 4 May
kl 16:00 - 19:00
Edel Lyngra-Søberg - Striper medium/langt
  Les mer  
Tue 4 May
kl 15:15 - 16:00
Gerd Willassen - Klipp føn kort hår
  Les mer  
Tue 4 May
kl 13:00 - 15:15
Wenche Bergsrud - Klipp farge kort
  Les mer  
Tue 4 May
kl 09:30 - 12:30
Vibeke Nyrud - Farge og striper medium/langt
  Les mer  
Tue 4 May
kl 09:00 - 13:00
Kine Jensen - Striper med glossing
  Les mer  
Mon 3 May
kl 13:00 - 15:30
Gerd Pedersen - Farge medium/langt
  Les mer  
Mon 3 May
kl 11:45 - 13:00
Legetime
  Les mer  
Mon 3 May
kl 11:45 - 12:15
Lunsj
  Les mer  
Mon 3 May
kl 09:30 - 10:15
Ellinor Benjaminsen - Klipp føn kort hår
  Les mer  
Mon 3 May
kl 09:00 - 09:30
Vidar Jønsson - Klipp kort
  Les mer  
Sat 1 May
kl 10:00 - 14:00
Fridag
  Les mer  
Fri 30 Apr
kl 14:00 - 16:00
May Helen Johnsen - Klipp stripe kort
  Les mer  
Fri 30 Apr
kl 14:00 - 16:00
Anne Mette Sandvoll Haugstvedt - Klipp farge kort
  Les mer  
Fri 30 Apr
kl 12:15 - 12:45
Lunch
  Les mer  
Fri 30 Apr
kl 12:00 - 13:15
Vibeke Nyrud - Klipp medium/langt hår
  Les mer  
Fri 30 Apr
kl 11:00 - 12:00
Charlotte Soza Teigen - Klipp medium/langt h�r
  Les mer  
Fri 30 Apr
kl 09:00 - 11:00
Berith Bang - Klipp stripe kort
  Les mer  
Thu 29 Apr
kl 16:15 - 16:45
Geir Morten Rist - Klipp kort
  Les mer  
Thu 29 Apr
kl 15:45 - 16:15
Irene Bastiansen - Klipp kort
  Les mer  
Thu 29 Apr
kl 15:00 - 15:30
Ingar - Klipp kort
  Les mer  
Thu 29 Apr
kl 15:00 - 18:00
Inger Merete Elven - Farge medium/langt
  Les mer  
Thu 29 Apr
kl 13:15 - 13:45
Lunch
  Les mer  
Thu 29 Apr
kl 13:00 - 13:30
Karl Behrens - Klipp kort
  Les mer  
Thu 29 Apr
kl 12:15 - 13:00
Åse Johansen - Klipp f�n kort h�r
  Les mer  
Thu 29 Apr
kl 11:15 - 12:15
Valborg Rasmussen - Klipp medium/langt hår
  Les mer  
Thu 29 Apr
kl 10:30 - 11:45
Gisela Berntsen - Klipp føn kort hår
  Les mer  
Wed 28 Apr
kl 16:00 - 16:30
Sondre Lange - Klipp kort
  Les mer  
Wed 28 Apr
kl 16:00 - 18:00
Therese Lund - Striper medium/langt
  Les mer  
Wed 28 Apr
kl 15:30 - 16:00
Ludvik Andreas - Klipp kort
  Les mer  
Wed 28 Apr
kl 13:15 - 14:00
Ann Karin Steffensen - Klipp føn kort hår
  Les mer  
Wed 28 Apr
kl 12:30 - 15:30
Ann Karin Nikolaisen - Farge og striper kort
  Les mer  
Wed 28 Apr
kl 12:15 - 12:45
Lunsj
  Les mer  
Wed 28 Apr
kl 10:45 - 11:30
Kjell Fagerheim - Klipp kort
  Les mer  
Wed 28 Apr
kl 10:30 - 13:30
Hege Monica Eskedal - Farge og striper kort
  Les mer  
Wed 28 Apr
kl 10:00 - 10:45
Gerd Kaljord - Klipp føn kort hår
  Les mer  
Tue 27 Apr
kl 16:00 - 16:15
Victor Nicolaisen - Maskinklipp
  Les mer  
Tue 27 Apr
kl 14:00 - 14:15
Brynjard Ulvøy - Maskinklipp
  Les mer  
Tue 27 Apr
kl 13:00 - 16:00
Malene Nord Paulsen - Klipp farge kort
  Les mer  
Tue 27 Apr
kl 10:00 - 13:00
Tone-Merethe jenssen - Farge medium/langt
  Les mer  
Tue 27 Apr
kl 09:15 - 09:45
Geir Johnsen - Klipp kort
  Les mer  
Mon 26 Apr
kl 15:30 - 16:00
Martin Arntzen - Klipp kort
  Les mer  
Mon 26 Apr
kl 14:15 - 15:15
Unni Simonsen - Klipp føn kort hår
  Les mer  
Mon 26 Apr
kl 13:30 - 14:15
Helsestasjon Vincent 1340
  Les mer  
Mon 26 Apr
kl 12:30 - 15:30
June Rognan - Klipp stripe kort
  Les mer  
Mon 26 Apr
kl 12:00 - 13:00
Siri Randers Person - Klipp føn kort hår
  Les mer  
Mon 26 Apr
kl 10:30 - 12:15
Lillian Svartsund - Farge og striper kort
  Les mer  
Mon 26 Apr
kl 09:00 - 10:30
Møte
  Les mer  
Mon 26 Apr
kl 09:00 - 10:30
Møte
  Les mer  
Sat 24 Apr
kl 12:00 - 13:00
Vilje Eline Jore - Klipp medium/langt hår
  Les mer  
Fri 23 Apr
kl 15:00 - 15:30
Sture Isaksen - Klipp kort
  Les mer  
Fri 23 Apr
kl 14:00 - 16:00
Henriette Bøe - Klipp medium/langt hår
  Les mer  
Fri 23 Apr
kl 12:45 - 13:15
Lunch
  Les mer  
Fri 23 Apr
kl 12:15 - 13:15
Gunnveig Tangen - Klipp føn kort hår
  Les mer  
Fri 23 Apr
kl 11:45 - 12:15
Lunsj
  Les mer  
Fri 23 Apr
kl 11:00 - 11:45
Vigdis Amundsen - Klipp føn kort hår
  Les mer  
Fri 23 Apr
kl 10:15 - 11:00
Sissel Tessem - Klipp føn kort hår
  Les mer  
Fri 23 Apr
kl 09:45 - 10:15
Steve Holm - Klipp kort
  Les mer  
Fri 23 Apr
kl 09:00 - 10:15
Gerd withdahl - Klipp medium/langt hår
  Les mer  
Thu 22 Apr
kl 16:30 - 19:00
Hanne Uhre - Striper med glossing
  Les mer  
Thu 22 Apr
kl 14:00 - 16:30
Gerd Ellen Olufsen - Klipp stripe kort
  Les mer  
Thu 22 Apr
kl 12:45 - 13:15
Lunch
  Les mer  
Thu 22 Apr
kl 12:15 - 12:45
Ulf Fjellvang - Klipp kort
  Les mer  
Thu 22 Apr
kl 11:45 - 12:15
Lunsj
  Les mer  
Thu 22 Apr
kl 11:30 - 12:15
Else Andreaseen - Klipp føn kort hår
  Les mer  
Thu 22 Apr
kl 09:00 - 16:00
Sykt barn
  Les mer  
Thu 22 Apr
kl 08:00 - 11:30
Lill Bente Holan - Farge medium/langt
  Les mer  
Wed 21 Apr
kl 13:30 - 16:00
Anniken Jensen - Balayage med glossing
  Les mer  
Wed 21 Apr
kl 12:00 - 13:30
Christina Ulriksen - Prøvetime brud
  Les mer  
Wed 21 Apr
kl 12:00 - 12:30
Lunsj
  Les mer  
Wed 21 Apr
kl 11:00 - 12:00
Karin Bøe - Klipp føn kort hår
  Les mer  
Wed 21 Apr
kl 10:00 - 11:00
Kine Renee Bøe - Klipp medium/langt h�r
  Les mer  
Tue 20 Apr
kl 13:00 - 15:30
Guro Eidissen - Farge medium/langt
  Les mer  
Tue 20 Apr
kl 12:45 - 14:00
Henriette Johansen - Klipp medium/langt h�r
  Les mer  
Tue 20 Apr
kl 12:00 - 12:45
Karin Pettersen - Klipp føn kort hår
  Les mer  
Tue 20 Apr
kl 12:00 - 13:00
Gunnhilde Mathiassen - Klipp medium/langt h�r
  Les mer  
Mon 19 Apr
kl 13:00 - 13:30
Audun Aanes-Stranda - Klipp kort
  Les mer  
Mon 19 Apr
kl 12:45 - 16:15
Maiken Nicolaisen - Striper med glossing
  Les mer  
Mon 19 Apr
kl 12:00 - 12:45
Drude Steiro - Klipp føn kort hår
  Les mer  
Mon 19 Apr
kl 10:15 - 10:30
Karina Solhaug - Maskinklipp
  Les mer  
Mon 19 Apr
kl 09:15 - 09:45
Jannike Andreassen - Pannelugg
Hei. Kan du ordne litt på luggen? Når håret er…   Les mer  
Levert av IdrettenOnline