Aurskog-Finstadbru Sportsklubb

Aurskog-Finstadbru Sportsklubb

Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Ons. 18 Mai
kl 16:30 - 17:30
Allidrett
Ons. 18 Mai
kl 17:30 - 19:00
Glenn Halvorsrud
Ons. 18 Mai
kl 18:00 - 19:30
A-laget - 1 time og 30 min.
Ons. 18 Mai
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Rød - Enebakk Grønn
Aursmoen Sletta 5er
Ons. 18 Mai
kl 18:15 - 19:29
Aurskog/Finstadbru - Fet 2
Aursmoen kunstgress
Ons. 18 Mai
kl 18:30 - 19:44
Aurskog/Finstadbru - Løvenstad
Aursmoen st. gress 9er A
Ons. 18 Mai
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru Grønn - Bjørkelangen Rød
Aursmoen Sletta 7er A
Ons. 18 Mai
kl 19:30 - 21:14
Aurskog/Finstadbru - Blaker
Aursmoen kunstgress
Ons. 18 Mai
kl 20:00 - 21:34
Aurskog/Finstadbru - Enebakk
Aursmoen stadion gress
Tor. 19 Mai
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru - Sørumsand 2
Aursmoen Sletta 7er B
Tor. 19 Mai
kl 18:30 - 20:14
Aurskog/Finstadbru - Sørumsand
Aursmoen kunstgress
Tor. 19 Mai
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru 2 - Rælingen 4
Aursmoen Sletta 7er A
Tor. 19 Mai
kl 20:00 - 21:14
Aurskog/Finstadbru - Skedsmo
Aursmoen st. gress 7er A
Tor. 19 Mai
kl 20:15 - 21:49
Aurskog/Finstadbru - Gjerdrum 3
Aursmoen kunstgress
Fre. 20 Mai
kl 17:00 - 15:00
Utleid til selskap
Jenni Holtet - jenni.holtet@gmail.com 97529819
Lør. 21 Mai
kl 18:30 - 21:30
AFSK jenter 10 - 3 timer
Samles for å se Champions League finalen
Man. 23 Mai
kl 18:00 - 22:00
Hovedstyremøte
Man. 23 Mai
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Grønn - Sørum Blå
Aursmoen mini kg
Man. 23 Mai
kl 18:30 - 19:44
Aurskog/Finstadbru - Bjørkelangen
Aursmoen st. gress 9er A
Man. 23 Mai
kl 19:00 - 19:54
Aurskog/Finstadbru Grønn - Søndre Høland Sort
Aursmoen mini kg
Tir. 24 Mai
kl 18:00 - 21:00
Aurfaret boligsameie årsmøte
v/ Hugo Tønsberg. Regning sendes : Aurfaret 9 …
Tir. 24 Mai
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Hvit - Gjelleråsen Grønn
Aursmoen Sletta 5er
Tir. 24 Mai
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru - Søndre Høland
Aursmoen Sletta 7er B
Tir. 24 Mai
kl 18:30 - 19:44
Aurskog/Finstadbru - Bjørkelangen
Aursmoen kunstgress 9er A
Tir. 24 Mai
kl 19:00 - 21:00
Basket sesongavslutning
Markering Jeff slutter
Tir. 24 Mai
kl 20:15 - 21:59
Aurskog/Finstadbru 2 7er - Fet 2
Aursmoen kunstgress
Ons. 25 Mai
kl 16:30 - 17:30
Allidrett
Ons. 25 Mai
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Blå - Fet Hvit
Aursmoen mini kg
Tor. 26 Mai
kl 18:30 - 19:44
Aurskog/Finstadbru 2 7er - Dal
Aursmoen st. gress 9er A
Søn. 29 Mai
kl 08:00 - 20:00
Konfirmasjon
Ann Mari Sletta - amslet9@gmail.com
Man. 30 Mai
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Grønn - Fet Blå
Aursmoen mini kg
Man. 30 Mai
kl 18:30 - 19:44
Aurskog/Finstadbru - Fet 2
Aursmoen st. gress 9er A
Man. 30 Mai
kl 20:00 - 21:14
Aurskog/Finstadbru - Fet
Aursmoen st. gress 9er A
Tir. 31 Mai
kl 18:00 - 22:00
Kjellingmo sameie 1
900 46 356.
Tir. 31 Mai
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Rød - Lørenskog Grønn
Aursmoen mini kg
Tir. 31 Mai
kl 18:30 - 20:00
A-laget - 1 time og 30 min.
Tir. 31 Mai
kl 18:30 - 19:44
Aurskog/Finstadbru - Rælingen 3
Aursmoen st. gress 9er A
Tir. 31 Mai
kl 20:15 - 21:59
Aurskog/Finstadbru - Bjerke
Aursmoen kunstgress
Ons. 1 Jun
kl 16:30 - 17:30
Allidrett
Ons. 1 Jun
kl 18:00 - 21:00
Aurstadtunet boligsameie årsmøte
Asle Johansen. fakturaadresse: Aurstadtunet…
Ons. 1 Jun
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Rød - Fet Rød
Aursmoen mini kg
Ons. 1 Jun
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru - Fjellhamar
Aursmoen Sletta 7er B
Ons. 1 Jun
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru Grønn - Hvam Sort
Aursmoen Sletta 7er A
Ons. 1 Jun
kl 18:30 - 20:04
Aurskog/Finstadbru - Bjerke
Aursmoen kunstgress
Ons. 1 Jun
kl 20:15 - 21:59
Aurskog/Finstadbru - Skjetten 2
Aursmoen kunstgress
Tor. 2 Jun
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru - Sørumsand
Aursmoen Sletta 7er A
Tor. 2 Jun
kl 19:00 - 21:00
Fellesmøte AFSK grupper
Klubbhuset, 80 pers.   Møte   Hovedstyret og grupper sammen
Tor. 2 Jun
kl 20:00 - 21:14
Aurskog/Finstadbru - Skårer
Aursmoen st. gress 7er A
Lør. 4 Jun
kl 10:00 - 20:00
Konfirmasjon søndag 5.juni
Per Helge Lien
Man. 6 Jun
kl 18:30 - 20:14
Aurskog/Finstadbru 2 7er - Nittedal
Aursmoen kunstgress
Man. 6 Jun
kl 18:30 - 19:54
Aurskog/Finstadbru 2 7er - Fjellhamar 7er
Aursmoen st. gress 7er A
Tir. 7 Jun
kl 18:00 - 19:24
Aurskog/Finstadbru - Frogner
Aursmoen kunstgress
Tir. 7 Jun
kl 18:00 - 19:14
Aurskog/Finstadbru 2 - Enebakk 2
Aursmoen st. gress 9er A
Tir. 7 Jun
kl 20:00 - 21:34
Aurskog/Finstadbru - Aurskog-Høland 3
Aursmoen stadion gress
Ons. 8 Jun
kl 16:30 - 17:30
Allidrett barn
Ons. 8 Jun
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Hvit - Frogner Blå
Aursmoen mini kg
Ons. 8 Jun
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Blå - Høland Blå
Aursmoen Sletta 5er
Ons. 8 Jun
kl 18:30 - 19:44
Aurskog/Finstadbru - Sørumsand
Aursmoen st. gress 9er A
Ons. 8 Jun
kl 20:15 - 21:29
Aurskog/Finstadbru - Sand
Aursmoen kunstgress
Tor. 9 Jun
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Hvit - Lørenskog Turkis
Aursmoen Sletta 5er
Tor. 9 Jun
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru 2 - Fet 5
Aursmoen Sletta 7er A
Tor. 9 Jun
kl 18:30 - 19:44
Aurskog/Finstadbru 2 7er - Borgen 2
Aursmoen st. gress 9er A
Tor. 9 Jun
kl 19:00 - 20:24
Aurskog/Finstadbru - Rælingen 3
Aursmoen kunstgress
Fre. 10 Jun
kl 10:00 - 13:00
Bursdagsselskap
Ringkilen, p.ringkilen@gmail.com
Fre. 10 Jun
kl 18:00 - 14:00
Tine fotballskole 2022
Aurskog Finstadbru Sportsklubb   Fotball   Aurskoghallen, Aurveien 41 AFSK fotball Aurskog-Finstadbru Sportsklubb AFSK fotball inviterer alle barn født 2010…
Man. 13 Jun
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Rød - Lillestrøm Gul
Aursmoen Sletta 5er
Man. 13 Jun
kl 18:30 - 19:44
Aurskog/Finstadbru - Gjerdrum 2
Aursmoen st. gress 9er A
Man. 13 Jun
kl 19:00 - 19:54
Aurskog/Finstadbru Grønn - Bjørkelangen Hvit
Aursmoen mini kg
Man. 13 Jun
kl 20:15 - 21:49
Aurskog/Finstadbru - Ullensaker/Kisa 4
Aursmoen kunstgress
Tir. 14 Jun
kl 18:00 - 20:30
Morten Rognan - 2 timer og 30 min.
Avslutning håndball J2012
Tir. 14 Jun
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Grønn - Lillestrøm Hvit
Aursmoen Sletta 5er
Tir. 14 Jun
kl 20:15 - 21:59
Aurskog/Finstadbru - Frogner
Aursmoen kunstgress
Ons. 15 Jun
kl 16:30 - 17:30
Allidrett barn
Ons. 15 Jun
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Rød - Enebakk Grønn
Aursmoen mini kg
Ons. 15 Jun
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru Grønn - Rælingen Hvit
Aursmoen Sletta 7er A
Ons. 15 Jun
kl 20:15 - 21:49
Aurskog/Finstadbru - Skedsmo 3
Aursmoen kunstgress
Tor. 16 Jun
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru - Bjørkelangen 2
Aursmoen Sletta 7er A
Fre. 17 Jun
kl 17:30 - 18:54
Aurskog/Finstadbru - Nittedal 2
Aursmoen kunstgress
Fre. 17 Jun
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru Grønn - Kurland Rød
Aursmoen Sletta 7er A
Søn. 19 Jun
kl 15:00 - 16:24
Aurskog/Finstadbru - Skedsmo
Aursmoen kunstgress
Man. 20 Jun
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Hvit - Søndre Høland Hvit
Aursmoen mini kg
Man. 20 Jun
kl 18:30 - 20:14
Aurskog/Finstadbru 2 7er - Lørenskog 3
Aursmoen kunstgress
Man. 20 Jun
kl 18:30 - 19:54
Aurskog/Finstadbru 2 7er - Eidsvold TF 7er
Aursmoen st. gress 7er A
Man. 20 Jun
kl 20:15 - 21:59
Aurskog/Finstadbru 2 - Lillestrøm 4
Aursmoen kunstgress
Tir. 21 Jun
kl 20:15 - 21:29
Aurskog/Finstadbru - Hvam
Aursmoen st. gress 7er A
Ons. 22 Jun
kl 16:30 - 17:30
Allidrett barn
Ons. 22 Jun
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Blå - Sørumsand Rød
Aursmoen Sletta 5er
Tor. 23 Jun
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Hvit - Ullensaker/Kisa Gul
Aursmoen Sletta 5er
Man. 27 Jun
kl 20:15 - 21:39
Aurskog/Finstadbru - Gjelleråsen 2
Aursmoen kunstgress
Tir. 28 Jun
kl 20:15 - 21:29
Aurskog/Finstadbru - Fjellhamar
Aursmoen st. gress 7er A
Man. 8 Aug
kl 18:00 - 19:24
Aurskog/Finstadbru - Lørenskog 3
Aursmoen kunstgress
Man. 8 Aug
kl 20:15 - 21:59
Aurskog/Finstadbru 2 7er - Frogner 2
Aursmoen kunstgress
Tir. 9 Aug
kl 18:00 - 19:30
A-laget - 1 time og 30 min.
Tir. 9 Aug
kl 19:00 - 20:34
Aurskog/Finstadbru - Lillestrøm 3
Aursmoen stadion gress
Tir. 9 Aug
kl 19:30 - 21:14
Aurskog/Finstadbru - Løvenstad
Aursmoen kunstgress
Ons. 10 Aug
kl 20:15 - 21:49
Aurskog/Finstadbru - Søndre Høland
Aursmoen kunstgress
Tor. 11 Aug
kl 09:30 - 10:30
Aurskog Martn
Tor. 11 Aug
kl 10:00 - 10:00
Aurskog Martn
Tor. 11 Aug
kl 20:15 - 21:59
Aurskog/Finstadbru - Raumnes & Årnes +
Aursmoen kunstgress
Tir. 16 Aug
kl 18:30 - 19:44
Aurskog/Finstadbru - Hvam
Aursmoen kunstgress 9er A
Ons. 17 Aug
kl 18:30 - 19:44
Aurskog/Finstadbru - Flisbyen
Aursmoen st. gress 7er A
Tor. 18 Aug
kl 18:30 - 19:44
Aurskog/Finstadbru 2 7er - Lørenskog 4
Aursmoen st. gress 9er A
Fre. 19 Aug
kl 17:00 - 15:00
selskap lørdag Torgunn Gresmo
Torgunn Gresmo, 95923577
Man. 22 Aug
kl 18:00 - 19:24
Aurskog/Finstadbru - Frogner 2
Aursmoen kunstgress
Man. 22 Aug
kl 20:15 - 21:59
Aurskog/Finstadbru 2 7er - Løvenstad
Aursmoen kunstgress
Ons. 31 Aug
kl 18:30 - 19:44
Aurskog/Finstadbru - Åkrene
Aursmoen st. gress 7er A
Tor. 1 Sep
kl 18:30 - 19:44
Aurskog/Finstadbru 2 7er - Borgen
Aursmoen st. gress 9er A
Fre. 2 Sep
kl 17:30 - 17:30
Trenerkurs håndball
Man. 5 Sep
kl 18:00 - 19:24
Aurskog/Finstadbru - Sand
Aursmoen kunstgress
Man. 5 Sep
kl 20:15 - 21:59
Aurskog/Finstadbru 2 7er - Lillestrøm 3
Aursmoen kunstgress
Tir. 6 Sep
kl 18:00 - 19:30
A-laget - 1 time og 30 min.
Tir. 6 Sep
kl 19:30 - 21:14
Aurskog/Finstadbru - Aurskog-Høland 2
Aursmoen kunstgress
Fre. 9 Sep
kl 17:00 - 15:00
Privat selskap
Line Kolstad - 93429953. kolstadline5@gmail.com
Tir. 13 Sep
kl 18:30 - 19:44
Aurskog/Finstadbru - Lillestrøm
Aursmoen st. gress 7er A
Tor. 15 Sep
kl 18:30 - 19:44
Aurskog/Finstadbru 2 7er - Hakadal 2
Aursmoen st. gress 9er A
Man. 19 Sep
kl 18:00 - 19:24
Aurskog/Finstadbru - Lillestrøm 2
Aursmoen kunstgress
Man. 19 Sep
kl 20:15 - 21:59
Aurskog/Finstadbru 2 7er - Gjelleråsen 2
Aursmoen kunstgress
Tir. 20 Sep
kl 18:00 - 21:00
LHL Aurskog-Høland - 3 timer
Ønsker servering
Ons. 21 Sep
kl 18:00 - 19:30
A-laget - 1 time og 30 min.
Ons. 21 Sep
kl 19:30 - 21:14
Aurskog/Finstadbru - Fjellhamar
Aursmoen kunstgress
Lør. 1 Okt
kl 13:00 - 14:14
Aurskog/Finstadbru 2 7er - Funnefoss/Vormsund
Aursmoen st. gress 9er A
Tir. 4 Okt
kl 18:00 - 19:30
A-laget - 1 time og 30 min.
Tir. 4 Okt
kl 19:30 - 21:14
Aurskog/Finstadbru - Søndre Høland
Aursmoen kunstgress
Søn. 9 Okt
kl 13:00 - 14:14
Aurskog/Finstadbru - Kurland
Aursmoen st. gress 7er A
Man. 10 Okt
kl 18:00 - 19:30
A-laget - 1 time og 30 min.
Man. 10 Okt
kl 18:00 - 19:24
Aurskog/Finstadbru - Fjellhamar 2
Aursmoen kunstgress
Man. 10 Okt
kl 19:30 - 21:14
Aurskog/Finstadbru - Raumnes & Årnes 2
Aursmoen kunstgress
Tir. 11 Okt
kl 18:30 - 19:44
Aurskog/Finstadbru - Rælingen 2
Aursmoen kunstgress 9er A
Tir. 11 Okt
kl 20:15 - 21:59
Aurskog/Finstadbru 2 7er - Aurskog-Høland 2
Aursmoen kunstgress
Lør. 15 Okt
kl 11:00 - 13:00
A-laget - 2 timer
Lør. 15 Okt
kl 13:00 - 14:44
Aurskog/Finstadbru - Skårer
Aursmoen kunstgress
Lør. 6 Mai 2023
kl 10:00 - 22:00
Line Kolstad - 12 timer
Konfirmasjon
Fre. 19 Mai 2023
kl 17:00 - 19:00
Konfirmasjon selskap
Line Sletner
Søn. 4 Jun 2023
kl 10:00 - 22:00
Line Kolstad - 12 timer
Konfirmasjon
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Ons. 18 Mai
kl 20:00 - 21:34
Aurskog/Finstadbru - Enebakk
Aursmoen stadion gress
  Les mer  
Ons. 18 Mai
kl 19:30 - 21:14
Aurskog/Finstadbru - Blaker
Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Ons. 18 Mai
kl 18:30 - 19:44
Aurskog/Finstadbru - Løvenstad
Aursmoen st. gress 9er A
  Les mer  
Ons. 18 Mai
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru Grønn - Bjørkelangen Rød
Aursmoen Sletta 7er A
  Les mer  
Ons. 18 Mai
kl 18:15 - 19:29
Aurskog/Finstadbru - Fet 2
Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Ons. 18 Mai
kl 18:00 - 19:30
A-laget - 1 time og 30 min.
  Les mer  
Ons. 18 Mai
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Rød - Enebakk Grønn
Aursmoen Sletta 5er
  Les mer  
Ons. 18 Mai
kl 17:30 - 19:00
Glenn Halvorsrud
  Les mer  
Ons. 18 Mai
kl 16:30 - 17:30
Allidrett
  Les mer  
Man. 16 Mai
kl 20:15 - 21:59
Aurskog/Finstadbru 2 - Varpe
Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Man. 16 Mai
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Hvit - Høland Blå
Aursmoen mini kg
  Les mer  
Lør. 14 Mai
kl 13:00 - 14:24
Aurskog/Finstadbru 2 7er - Varpe 7er
Aursmoen kunstgress 9er A
  Les mer  
Fre. 13 Mai
kl 17:00 - 20:00
Morten Rognan - 3 timer
Sesongavslutning HS2014   Les mer  
Tor. 12 Mai
kl 19:30 - 21:30
Aurskog Høland håndball - sesongavslutning
Knut Barlien   Les mer  
Tor. 12 Mai
kl 18:30 - 19:44
Aurskog/Finstadbru 2 7er - Hauerseter
Aursmoen st. gress 9er A
  Les mer  
Tor. 12 Mai
kl 18:30 - 19:44
Skjetten - Aurskog/Finstadbru
Aursmoen kunstgress 9er A
  Les mer  
Tor. 12 Mai
kl 18:00 - 19:30
AFSK håndball G10
Berit Nysæter   Les mer  
Tor. 12 Mai
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Hvit - Fet Blå
Aursmoen Sletta 5er
  Les mer  
Tor. 12 Mai
kl 17:30 - 18:30
Terje Pedersen
  Les mer  
Ons. 11 Mai
kl 19:00 - 20:24
Aurskog/Finstadbru - Enebakk
Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Ons. 11 Mai
kl 18:30 - 19:44
Aurskog/Finstadbru - Sørumsand
Aursmoen st. gress 9er A
  Les mer  
Ons. 11 Mai
kl 17:00 - 17:54
Aurskog/Finstadbru Rød - Gjelleråsen Rød
Aursmoen mini kg
  Les mer  
Ons. 11 Mai
kl 16:30 - 17:30
Allidrett
  Les mer  
Tir. 10 Mai
kl 19:00 - 20:00
Klatring
AFSK klatring  
Klating for barn født før 2015   Les mer  
Tir. 10 Mai
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru Grønn - Høland Blå
Aursmoen Sletta 7er A
  Les mer  
Tir. 10 Mai
kl 18:00 - 19:00
Klatring
AFSK klatring  
Klatring for barn født 2015 og 2016   Les mer  
Tir. 10 Mai
kl 18:00 - 19:04
Aurskog/Finstadbru - Fet 6
Aursmoen kunstgress 7er A
  Les mer  
Man. 9 Mai
kl 20:15 - 21:59
Aurskog/Finstadbru 2 7er - Skedsmo 3
Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Man. 9 Mai
kl 20:00 - 21:14
Aurskog/Finstadbru - Rælingen 2
Aursmoen st. gress 9er A
  Les mer  
Man. 9 Mai
kl 19:00 - 19:54
Aurskog/Finstadbru Grønn - Gjerdrum Gul
Aursmoen mini kg
  Les mer  
Man. 9 Mai
kl 18:30 - 19:54
Aurskog/Finstadbru 2 7er - Fet 9er
Aursmoen st. gress 7er A
  Les mer  
Man. 9 Mai
kl 18:00 - 19:24
Aurskog/Finstadbru - Funnefoss/Vormsund
Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Man. 9 Mai
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Grønn - Raumnes & Årnes Blå
Aursmoen mini kg
  Les mer  
Man. 9 Mai
kl 17:30 - 19:00
AFSK G/J 7 - 1 time og 30 min.
AFSK G/J 7 - 1 time og 30 min. foreldremøte for…   Les mer  
Man. 9 Mai
kl 17:00 - 17:54
Aurskog/Finstadbru Blå - Bjørkelangen Rød
Aursmoen Sletta 5er
  Les mer  
Søn. 8 Mai
kl 10:00 - 22:00
Mari-Ann Nilsdatter Wiik - 12 timer
Konfirmasjon   Les mer  
Lør. 7 Mai
kl 10:00 - 22:00
Mari-Ann Nilsdatter Wiik - 12 timer
Forberede og dekke til konfirmasjon   Les mer  
Tor. 5 Mai
kl 20:30 - 22:00
Tom Erik Sveen - - 1 time og 30 min.
  Les mer  
Tor. 5 Mai
kl 20:15 - 21:49
Aurskog/Finstadbru - Lillestrøm 4
Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Tor. 5 Mai
kl 20:00 - 22:00
Tom Erik Sveen - - 2 timer
  Les mer  
Tor. 5 Mai
kl 18:30 - 20:30
Morten Rognan - 2 timer
Styremøte håndball   Les mer  
Tor. 5 Mai
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru 2 - Lørenskog 6
Aursmoen Sletta 7er A
  Les mer  
Ons. 4 Mai
kl 19:30 - 21:14
Aurskog/Finstadbru - Skedsmo 2
Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Ons. 4 Mai
kl 18:30 - 19:44
Aurskog/Finstadbru 2 - Bjørkelangen 2
Aursmoen st. gress 9er A
  Les mer  
Ons. 4 Mai
kl 18:15 - 19:29
Aurskog/Finstadbru - Varpe 2
Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Ons. 4 Mai
kl 18:00 - 21:00
Årsmøte sameiet prestegårdstunet Tr.2
Bjørn Magne Olsen Styreleder Sameiet…   Les mer  
Ons. 4 Mai
kl 18:00 - 19:30
A-laget - 1 time og 30 min.
  Les mer  
Ons. 4 Mai
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Hvit - Sørum Rød
Aursmoen mini kg
  Les mer  
Ons. 4 Mai
kl 16:30 - 17:30
Allidrett
  Les mer  
Tir. 3 Mai
kl 20:15 - 21:29
Aurskog/Finstadbru - Hakadal
Aursmoen kunstgress 7er A
  Les mer  
Tir. 3 Mai
kl 19:00 - 20:00
Klatring
AFSK klatring  
Klating for barn født før 2015   Les mer  
Tir. 3 Mai
kl 18:30 - 19:44
Aurskog/Finstadbru - Frogner
Aursmoen st. gress 9er A
  Les mer  
Tir. 3 Mai
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru - Funnefoss/Vormsund
Aursmoen Sletta 7er B
  Les mer  
Tir. 3 Mai
kl 18:00 - 19:00
Klatring
AFSK klatring  
Klatring for barn født 2015 og 2016   Les mer  
Tir. 3 Mai
kl 18:00 - 21:30
Lions Aurskog Høland medlemsmøte
Arild Henriksen   Les mer  
Tir. 3 Mai
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Rød - Nittedal Hvit
Aursmoen mini kg
  Les mer  
Man. 2 Mai
kl 20:15 - 21:59
Aurskog/Finstadbru 2 - Kurland 2
Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Man. 2 Mai
kl 18:30 - 19:30
Thomas Ove Nilsen - 1 time
Fotball G11 ønsker møterom en drøy halvtime fra…   Les mer  
Tor. 28 Apr
kl 20:15 - 21:49
Aurskog/Finstadbru - Skjetten 3
Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Tor. 28 Apr
kl 20:00 - 21:00
Christian Johansen/Dommerkurs - 1 time
9er dommerkurs   Les mer  
Tor. 28 Apr
kl 18:30 - 19:44
Aurskog/Finstadbru 2 7er - Søndre Høland 7er
Aursmoen st. gress 9er A
  Les mer  
Tor. 28 Apr
kl 18:00 - 20:30
Morten Rognan - 2 timer og 30 min.
Håndball - Flyballmøte med regionen   Les mer  
Ons. 27 Apr
kl 19:30 - 21:14
Aurskog/Finstadbru - Skjetten 2
Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Ons. 27 Apr
kl 18:00 - 19:30
A-laget - 1 time og 30 min.
  Les mer  
Ons. 27 Apr
kl 18:00 - 20:30
Kristin Lotterud - 2 timer og 30 min.
Sameiermøte   Les mer  
Ons. 27 Apr
kl 16:30 - 17:30
Allidrett
  Les mer  
Tir. 26 Apr
kl 20:15 - 21:59
Aurskog/Finstadbru - Lørenskog 2
Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Tir. 26 Apr
kl 19:00 - 20:00
Klatring
AFSK klatring  
Klating for barn født før 2015   Les mer  
Tir. 26 Apr
kl 18:30 - 19:30
Morten Rognan - 1 time
Foreldremøte håndball, J9   Les mer  
Tir. 26 Apr
kl 18:00 - 19:00
Klatring
AFSK klatring  
Klatring for barn født 2015 og 2016   Les mer  
Tir. 26 Apr
kl 18:00 - 21:00
Nina Hansen Styreleder i Seksjonssameie Myrvold Hageby - 3 timer
Leie klubbhus til Årsmøte for Seksjonssameie…   Les mer  
Tir. 26 Apr
kl 17:30 - 18:30
Nina slorbak færgestad - 1 time
Foreldremøte G9   Les mer  
Man. 25 Apr
kl 20:15 - 21:59
Aurskog/Finstadbru 2 7er - Fjellhamar 2
Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Man. 25 Apr
kl 18:30 - 19:54
Aurskog/Finstadbru 2 7er - Hurdal 7er
Aursmoen st. gress 7er A
  Les mer  
Man. 25 Apr
kl 18:00 - 22:00
Hovedstyremøte
  Les mer  
Man. 25 Apr
kl 18:00 - 22:00
Myrvoldfeltet B 1
Årsmøte, Iren Gotten, 40638455 Br.reg 991 801…   Les mer  
Lør. 23 Apr
kl 16:00 - 17:44
Aurskog/Finstadbru - Fet
Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Lør. 23 Apr
kl 14:30 - 16:00
A-laget - 1 time og 30 min.
  Les mer  
Fre. 22 Apr
kl 19:00 - 20:44
Aurskog/Finstadbru 2 7er - Eidsvold IF
Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Tor. 21 Apr
kl 18:00 - 20:00
Spillermøte G19 - 2 timer
  Les mer  
Tor. 21 Apr
kl 18:00 - 21:00
Sameiet Nordjordet B5 årsmøte
Bernt Øystein Vormeland   Les mer  
Ons. 20 Apr
kl 20:15 - 21:49
Aurskog/Finstadbru - Sørumsand 2 9er
Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Ons. 20 Apr
kl 19:30 - 22:00
Christian Johansen/Dommerkurs - 2 timer og 30 min.
Dommerkurs   Les mer  
Ons. 20 Apr
kl 18:15 - 19:29
Aurskog/Finstadbru - Kløfta
Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Ons. 20 Apr
kl 18:00 - 19:00
Håndball - foreldremøte G/J 8
Terje Pedersen   Les mer  
Ons. 20 Apr
kl 16:30 - 17:30
Allidrett
  Les mer  
Tir. 19 Apr
kl 19:00 - 20:00
Klatring
AFSK klatring  
Klatring for barn født før 2015   Les mer  
Tir. 19 Apr
kl 18:00 - 19:00
Klatring
AFSK klatring  
Klatring for barn født 2015 og 2016   Les mer  
Tir. 19 Apr
kl 18:00 - 19:30
Marielle Holsæter - 1 time og 30 min.
Foreldre møte Håndballskolen 2015   Les mer  
Ons. 13 Apr
kl 16:30 - 17:30
Allidrett
  Les mer  
Tir. 12 Apr
kl 18:00 - 22:00
AFSK hovedstyremøte
  Les mer  
Tor. 7 Apr
kl 18:30 - 19:44
Aurskog/Finstadbru 2 7er - Fjellhamar
Aursmoen st. gress 9er A
  Les mer  
Ons. 6 Apr
kl 17:30 - 22:00
Postmannshagens boligsameie årsmøte
Vi ønsker å leie møterom, Klubbhuset tirsdag…   Les mer  
Ons. 6 Apr
kl 17:00 - 21:00
Årsmøte Aurtunet borettslag
Arild Henriksen   Les mer  
Ons. 6 Apr
kl 16:30 - 17:30
Allidrett
  Les mer  
Tir. 5 Apr
kl 20:15 - 21:59
Aurskog/Finstadbru - Hakadal
Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Tir. 5 Apr
kl 20:00 - 22:00
Styremøte fotball
Christian Johansem - 1 time og 30 min.   Les mer  
Tir. 5 Apr
kl 18:00 - 20:00
Dommer møte
  Les mer  
Man. 4 Apr
kl 19:00 - 20:30
Sigurd Aas - 1 time og 30 min.
Trener og lagleder møte. Booking tirsdag 5.april…   Les mer  
Man. 4 Apr
kl 18:30 - 19:54
Aurskog/Finstadbru 2 7er - Kurland 2 7er
Aursmoen kunstgress 9er A
  Les mer  
Fre. 1 Apr
kl 16:00 - 15:00
Bryllupsfest
Hege Nicolaysen, hegenic@hotmail.com   Les mer  
Tor. 31 Mar
kl 20:00 - 21:00
Morten Rognan - 1 time
AH Håndball spillermøte J20/D3 (flyttet fra…   Les mer  
Tor. 31 Mar
kl 18:30 - 20:00
Marianne Fossneset - 1 time og 30 min.
Foreldremøte g10 fotball   Les mer  
Tor. 31 Mar
kl 18:30 - 21:30
Morten Rognan - 3 timer
Håndball   Les mer  
Tor. 31 Mar
kl 18:00 - 19:30
AFSK H. Styre - 1 time og 30 min.
  Les mer  
Ons. 30 Mar
kl 19:30 - 20:30
hilde danielsen rygh - 1 time
Foreldremøte for G12   Les mer  
Ons. 30 Mar
kl 17:30 - 18:30
John-André Eid Halvorsen - 1 time
Spillermøte J10   Les mer  
Ons. 30 Mar
kl 17:30 - 19:30
Morten Rognan - 2 timer
AH Håndball, spillermøte J15/J16 (17:30-18:30) og…   Les mer  
Ons. 30 Mar
kl 16:30 - 17:30
Allidrett
  Les mer  
Tir. 29 Mar
kl 20:00 - 22:00
Petter Gudbrand Karlsen - 2 timer
Møte for dame-/jentetrenere og lagledere i AFSK…   Les mer  
Tir. 29 Mar
kl 20:00 - 21:00
Marianne Fossneset - 1 time
Trenemøte   Les mer  
Tir. 29 Mar
kl 18:00 - 20:00
Klatring
AFSK klatring  
  Les mer  
Tir. 29 Mar
kl 18:00 - 20:00
Skigruppa - 2 timer
  Les mer  
Man. 28 Mar
kl 19:00 - 22:00
AFSK hovedstyremøte
  Les mer  
Man. 28 Mar
kl 17:30 - 21:30
Myrvold sameie
Anita Dalbakk. 3 kanner kaffe. starter 18.30   Les mer  
Lør. 26 Mar
kl 12:00 - 15:00
Ulviken Vannverk Årsmøte
Årsmøte. Johnny Bergerud   Les mer  
Lør. 26 Mar
kl 10:00 - 12:00
Fotball J14 - 2 timer
  Les mer  
Fre. 25 Mar
kl 17:00 - 22:00
Fotball J14 - 5 timer
Vi ønsker å ha en liten treningsleir med…   Les mer  
Tor. 24 Mar
kl 19:30 - 21:00
Morten Rognan - 1 time og 30 min.
Trener- og lagledermøte håndball   Les mer  
Tor. 24 Mar
kl 18:30 - 19:30
Morten Rognan - 1 time
Styremøte håndball   Les mer  
Tor. 24 Mar
kl 18:00 - 19:00
Ida marie skedsmo Holtet - 1 time
Foreldremøte J9   Les mer  
Ons. 23 Mar
kl 20:00 - 22:00
Morten Rognan - 2 timer
Møte A-H Håndball   Les mer  
Ons. 23 Mar
kl 20:00 - 22:00
Per Helge Lien - 2 timer
Styremøte fotballen   Les mer  
Tir. 22 Mar
kl 19:00 - 21:00
Tore Hubenthal - 2 timer
Årsmøte Romerike Golfklubb   Les mer  
Lør. 19 Mar
kl 10:00 - 22:00
Morten Rognan - 12 timer
Håndball: Loppetassen   Les mer  
Lør. 19 Mar
kl 10:00 - 22:00
Morten Rognan - 12 timer
Loppetassen (pauserom dommere/arrangør)   Les mer  
Tir. 15 Mar
kl 18:00 - 22:00
AFSK årsmøte
  Les mer  
Tir. 15 Mar
kl 18:00 - 22:00
AFSK årsmøte
  Les mer  
Tor. 10 Mar
kl 19:00 - 20:30
Trond Stenbakk - 1 time og 30 min.
  Les mer  
Tor. 10 Mar
kl 17:00 - 18:00
Morten Rognan - 1 time
Foreldremøte Håndballskolen 2014   Les mer  
Tor. 10 Mar
kl 07:30 - 09:30
Frokostmøte sponsorer og Næringsforeningen
  Les mer  
Tir. 8 Mar
kl 19:00 - 22:00
AFSK Fotball Styremøte - 3 timer
  Les mer  
Tir. 8 Mar
kl 18:30 - 20:00
Morten Rognan - 1 time og 30 min.
Styremøte håndball   Les mer  
Man. 7 Mar
kl 18:00 - 22:00
AFSK hovedstyremøte
  Les mer  
Man. 7 Mar
kl 17:30 - 18:30
Bjørn-Roar Krog - 1 time
Foreldremøte fotball J13 og J14   Les mer  
Tor. 3 Mar
kl 18:30 - 19:30
AFSK J14 - 1 time
Trenermøte J14   Les mer  
Tor. 3 Mar
kl 17:00 - 18:30
Morten Rognan - 1 time og 30 min.
Foreldremøte håndballskolen 2014   Les mer  
Ons. 2 Mar
kl 16:00 - 18:00
Glenn Halvorsrud - 2 timer
Foreldremøte oppstart allidrett.   Les mer  
Tir. 1 Mar
kl 20:00 - 22:00
Samuel Skarpsno - 2 timer
ÅRSMØTE SKIGRUPPA   Les mer  
Tir. 1 Mar
kl 18:30 - 20:30
Morten Rognan - 2 timer
Styremøte håndball   Les mer  
Tor. 17 Feb
kl 18:00 - 21:30
AFSK svømming - 4 timer
Line Sletner   Les mer  
Tor. 17 Feb
kl 18:00 - 21:30
AFSK fotball
  Les mer  
Ons. 16 Feb
kl 19:00 - 21:00
John-André Halvorsen - 2 timer
Jenter 10   Les mer  
Tir. 15 Feb
kl 18:30 - 21:30
Årlig Møte AFSK Fotball - 3 timer
  Les mer  
Tir. 15 Feb
kl 18:30 - 20:00
Morten Rognan - 1 time og 30 min.
Håndball   Les mer  
Tor. 10 Feb
kl 18:00 - 21:00
AFSK Håndball - 3 timer
Årlig Møte AFSK Håndball   Les mer  
Tir. 8 Feb
kl 18:30 - 20:30
Morten Rognan - 2 timer
Styremøte håndball   Les mer  
Tir. 8 Feb
kl 18:00 - 22:00
AFSK hovedstyremøte
  Les mer  
Man. 7 Feb
kl 20:00 - 22:00
AFSK Fotball Styremøte - 2 timer
AFSK Fotball Styremøte   Les mer  
Fre. 4 Feb
kl 17:00 - 17:00
Barnedåp
Glenn Wallander Bjerkely   Les mer  
Tir. 1 Feb
kl 20:00 - 21:00
Truls Syversen - 1 time
Afsk fotball J12 trenermøte   Les mer  
Tir. 1 Feb
kl 19:00 - 21:00
Årlig møte fotballgruppa
AFSK fotball   Møte   Aurveien 41
Fotballgruppa avholder sitt årlige…   Les mer  
Tir. 1 Feb
kl 19:00 - 21:00
Årlig møte fotballgruppa
AFSK fotball   Møte   Aurveien 41
Fotballgruppa avholder sitt årlige…   Les mer  
Man. 31 Jan
kl 18:00 - 17:00
Begravelse etterpålag + rigging
Marianne Malnes - 95176594 tom@hande.no   Les mer  
Tir. 25 Jan
kl 20:00 - 22:00
Samuel Skarpsno - 2 timer
Styremøte AFSK Ski   Les mer  
Man. 24 Jan
kl 19:30 - 22:00
Styremøte AFSK Fotball - 2 timer og 30 min.
  Les mer  
Man. 24 Jan
kl 19:00 - 20:00
Per Helge Lien - 1 time
  Les mer  
Fre. 21 Jan
kl 19:00 - 18:30
AFSK innecup 2022
Aurskog-Finstadbru Sportsklubb   Fotball   Aurveien 41 AFSK fotball
AFSK INNECUP 2020 Aurskog-Finstadbru SK, har med…   Les mer  
Tor. 20 Jan
kl 18:30 - 20:00
Stian Krogstad - 1 time og 30 min.
Booker for foreldremøte fotball G13.   Les mer  
Tor. 20 Jan
kl 17:00 - 18:00
Morten Rognan - 1 time
Kort håndballmøte   Les mer  
Tor. 13 Jan
kl 19:00 - 20:30
Trond Stenbakk - 1 time og 30 min.
  Les mer  
Tor. 13 Jan
kl 18:30 - 20:30
Morten Rognan - 2 timer
Styremøte håndball   Les mer  
Ons. 12 Jan
kl 18:30 - 20:30
Leif Rune Sjøbrend - 2 timer
Spillermøte Jenter 13 Håndball   Les mer  
Tir. 11 Jan
kl 20:00 - 21:00
Marion Kilde Jenteansvarlig - 1 time
  Les mer  
Tir. 11 Jan
kl 18:00 - 22:00
AFSK hovedstyremøte
  Les mer  
Tor. 6 Jan
kl 18:30 - 20:30
Morten Rognan - 2 timer
Styremøte håndball   Les mer  
Tir. 4 Jan
kl 19:00 - 21:00
Trond Stenbakk - 2 timer
Trenermøte G16-G19   Les mer  
Tir. 4 Jan
kl 17:00 - 19:00
Vegard Tønsberg - 2 timer
Byggemøte   Les mer  
Ons. 15 Des 2021
kl 17:30 - 19:00
Leif Rune Sjøbrend - 1 time og 30 min.
Ønsker å booke klubbhuset for…   Les mer  
Tir. 14 Des 2021
kl 18:30 - 21:30
Truls Syversen - 3 timer
Juleavslutning Afsk fotball J11   Les mer  
Tir. 14 Des 2021
kl 18:00 - 22:00
AFSK hovedstyremøte
  Les mer  
Man. 13 Des 2021
kl 20:00 - 21:30
Trond Stenbakk - 1 time og 30 min.
Lagledermøte G16/G19   Les mer  
Man. 13 Des 2021
kl 18:00 - 20:00
Spillermøte a-lag - 2 timer
  Les mer  
Tor. 9 Des 2021
kl 19:00 - 22:00
Styremøte AFSK Fotball - 3 timer
  Les mer  
Tir. 7 Des 2021
kl 20:30 - 21:30
Marion Kilde Jenteansvarlig - 1 time
Foreldremøte J12   Les mer  
Lør. 4 Des 2021
kl 14:00 - 17:00
Melissa Marthinsen - 3 timer
  Les mer  
Ons. 1 Des 2021
kl 19:00 - 21:00
Markus Simonsson - 2 timer
Foreldremøte G16   Les mer  
Tir. 30 Nov 2021
kl 20:30 - 21:30
Marion Kilde Jenteansvarlig - 1 time
Foreldremøte J12   Les mer  
Tir. 30 Nov 2021
kl 19:00 - 21:00
Fellesmøte AFSK grupper
Klubbhuset, 80 pers.  
  Les mer  
Søn. 28 Nov 2021
kl 10:00 - 14:00
Morten Rognan - 4 timer
Håndball - Pauserom G10   Les mer  
Lør. 27 Nov 2021
kl 10:00 - 18:00
Morten Rognan - 8 timer
Pauserom dommere håndball   Les mer  
Lør. 27 Nov 2021
kl 10:00 - 18:00
Morten Rognan - 8 timer
Minirunde 3, håndball - pauserom/ekstra…   Les mer  
Tor. 25 Nov 2021
kl 19:30 - 21:00
Foreldremøte/spillermøte G16-G19 - 1 time og 30 min.
  Les mer  
Ons. 24 Nov 2021
kl 19:00 - 21:00
Sigurd Aas - 2 timer
Trenerforum fotball AFSK   Les mer  
Tir. 23 Nov 2021
kl 18:00 - 22:00
AFSK hovedstyret
Kurs   Les mer  
Tir. 23 Nov 2021
kl 17:30 - 22:00
Sameiet Myvoldfeltet B1 styremøte
Styremøte. Iren Gotten. Fakturaadresse BS…   Les mer  
Søn. 21 Nov 2021
kl 10:00 - 14:00
Morten Rognan - 4 timer
Pauserom - J10   Les mer