Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Tir. 9. aug
19:00 - 20:34
Aurskog/Finstadbru - Lillestrøm 3
Aursmoen stadion gress
Tir. 9. aug
19:30 - 21:14
Aurskog/Finstadbru - Løvenstad
Aursmoen kunstgress
Ons. 10. aug
20:15 - 21:49
Aurskog/Finstadbru - Søndre Høland
Aursmoen kunstgress
Tor. 11. aug
18:30 - 19:44
Aurskog/Finstadbru 2 7er - Borgen 2
Aursmoen st. gress 9er A
Tor. 11. aug
20:15 - 21:59
Aurskog/Finstadbru - Raumnes & Årnes +
Aursmoen kunstgress
Søn. 14. aug
15:00 - 16:24
Aurskog/Finstadbru - Nittedal
Aursmoen kunstgress
Man. 15. aug
18:30 - 19:24
Aurskog/Finstadbru Hvit - Bjørkelangen Hvit
Aursmoen Sletta 5er
Man. 15. aug
19:30 - 20:44
Aurskog/Finstadbru - Rælingen 2
Aursmoen st. gress 9er A
Man. 15. aug
20:15 - 21:59
Aurskog/Finstadbru 2 - Strømmen 3
Aursmoen kunstgress
Tir. 16. aug
18:30 - 19:44
Aurskog/Finstadbru - Hvam
Aursmoen kunstgress 9er A
Tir. 16. aug
18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru - Borgen 2
Aursmoen Sletta 7er A
Tir. 16. aug
18:30 - 19:24
Aurskog/Finstadbru Hvit - Fet Blå
Aursmoen Sletta 5er
Tir. 16. aug
18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru - Sørumsand 2
Aursmoen Sletta 7er B
Tir. 16. aug
19:00 - 19:54
Aurskog/Finstadbru Rød - Skjetten Grønn
Aursmoen mini kg
Ons. 17. aug
18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Blå - Kurland Blå
Aursmoen mini kg
Ons. 17. aug
18:30 - 19:44
Aurskog/Finstadbru - Flisbyen
Aursmoen st. gress 7er A
Ons. 17. aug
18:30 - 19:24
Aurskog/Finstadbru Grønn - Fjellhamar Rød
Aursmoen Sletta 5er
Ons. 17. aug
18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru Grønn - Blaker Rød
Aursmoen Sletta 7er A
Ons. 17. aug
20:15 - 21:29
Aurskog/Finstadbru - Bjerke
Aursmoen kunstgress
Tor. 18. aug
18:30 - 19:54
Aurskog/Finstadbru - Lørenskog 3
Aursmoen kunstgress
Tor. 18. aug
18:30 - 19:44
Aurskog/Finstadbru 2 7er - Lørenskog 4
Aursmoen st. gress 9er A
Tor. 18. aug
18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru 2 - Enebakk
Aursmoen Sletta 7er B
Tor. 18. aug
18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru Grønn - Hakadal Hvit
Aursmoen Sletta 7er A
Man. 22. aug
18:00 - 19:24
Aurskog/Finstadbru - Frogner 2
Aursmoen kunstgress
Man. 22. aug
18:30 - 19:44
Aurskog/Finstadbru - Løvenstad
Aursmoen st. gress 9er A
Man. 22. aug
20:15 - 21:59
Aurskog/Finstadbru 2 7er - Løvenstad
Aursmoen kunstgress
Tir. 23. aug
18:30 - 19:24
Aurskog/Finstadbru Grønn - Nittedal Hvit
Aursmoen mini kg
Søn. 28. aug
18:00 - 19:24
Aurskog/Finstadbru - Rælingen
Aursmoen kunstgress
Man. 29. aug
18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Hvit - Borgen Blå
Aursmoen Sletta 5er
Man. 29. aug
19:00 - 19:54
Aurskog/Finstadbru Rød - Kurland Rød
Aursmoen mini kg
Man. 29. aug
19:00 - 20:04
Aurskog/Finstadbru - Haga
Aursmoen st. gress 7er A
Man. 29. aug
20:15 - 21:59
Aurskog/Finstadbru 2 - Løvenstad 2
Aursmoen kunstgress
Tir. 30. aug
18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru - Fjellhamar 3
Aursmoen Sletta 7er A
Tir. 30. aug
18:30 - 19:24
Aurskog/Finstadbru Hvit - Gjelleråsen Rød
Aursmoen Sletta 5er
Ons. 31. aug
17:00 - 18:04
Aurskog/Finstadbru Hvit - Dal Sort
Aursmoen st. gress 7er A
Ons. 31. aug
18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Rød - Fet Gul
Aursmoen mini kg
Ons. 31. aug
18:30 - 19:44
Aurskog/Finstadbru - Åkrene
Aursmoen st. gress 7er A
Ons. 31. aug
18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru Grønn - Sørumsand Blå
Aursmoen Sletta 7er A
Ons. 31. aug
18:30 - 19:24
Aurskog/Finstadbru Grønn - Borgen Blå
Aursmoen Sletta 5er
Ons. 31. aug
20:15 - 21:29
Aurskog/Finstadbru - Hvam 2
Aursmoen kunstgress
Tor. 1. sep
18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Blå - Fet Blå
Aursmoen Sletta 5er
Tor. 1. sep
18:30 - 19:44
Aurskog/Finstadbru 2 7er - Borgen
Aursmoen st. gress 9er A
Tor. 1. sep
18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru Grønn - Fet Blå
Aursmoen Sletta 7er A
Man. 5. sep
18:00 - 19:24
Aurskog/Finstadbru - Sand
Aursmoen kunstgress
Man. 5. sep
18:30 - 19:44
Aurskog/Finstadbru - Sørumsand
Aursmoen st. gress 9er A
Man. 5. sep
20:15 - 21:59
Aurskog/Finstadbru 2 7er - Lillestrøm 3
Aursmoen kunstgress
Tir. 6. sep
19:30 - 21:14
Aurskog/Finstadbru - Aurskog-Høland 2
Aursmoen kunstgress
Ons. 7. sep
18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Grønn - Lørenskog Grønn
Aursmoen Sletta 5er
Tor. 8. sep
18:00 - 19:24
Aurskog/Finstadbru - Skedsmo
Aursmoen kunstgress
Tor. 8. sep
18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru Grønn - Gjelleråsen Hvit
Aursmoen Sletta 7er A
Man. 12. sep
17:00 - 18:04
Aurskog/Finstadbru - Haga
Aursmoen st. gress 7er A
Man. 12. sep
18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Blå - Fjellhamar Hvit
Aursmoen Sletta 5er
Man. 12. sep
18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Hvit - Kløfta Grønn
Aursmoen mini kg
Man. 12. sep
18:30 - 19:44
Aurskog/Finstadbru - Skjetten 2 7er
Aursmoen st. gress 9er A
Man. 12. sep
20:15 - 21:59
Aurskog/Finstadbru 2 - Lørenskog 4
Aursmoen kunstgress
Tir. 13. sep
18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Hvit - Eidsvold TF Blå
Aursmoen Sletta 5er
Tir. 13. sep
18:30 - 19:44
Aurskog/Finstadbru - Lillestrøm
Aursmoen st. gress 7er A
Tir. 13. sep
18:30 - 19:44
Aurskog/Finstadbru - Bøn
Aursmoen Sletta 7er A
Tir. 13. sep
18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru - Funnefoss/Vormsund
Aursmoen Sletta 7er B
Ons. 14. sep
18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Rød - Funnefoss/Vormsund Rød
Aursmoen mini kg
Ons. 14. sep
18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Grønn - Gjelleråsen Grønn
Aursmoen Sletta 5er
Ons. 14. sep
18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru Grønn - Gjelleråsen Grønn
Aursmoen Sletta 7er A
Ons. 14. sep
18:30 - 19:44
Aurskog/Finstadbru - Bjørkelangen
Aursmoen st. gress 9er A
Tor. 15. sep
18:30 - 19:44
Aurskog/Finstadbru 2 7er - Hakadal 2
Aursmoen st. gress 9er A
Man. 19. sep
18:00 - 19:24
Aurskog/Finstadbru - Lillestrøm 2
Aursmoen kunstgress
Man. 19. sep
18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Rød - Nittedal Rød
Aursmoen mini kg
Man. 19. sep
20:15 - 21:59
Aurskog/Finstadbru 2 7er - Gjelleråsen 2
Aursmoen kunstgress
Tir. 20. sep
18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Blå - Lillestrøm Blå
Aursmoen mini kg
Ons. 21. sep
17:00 - 18:04
Aurskog/Finstadbru Hvit - Sørumsand Rød
Aursmoen st. gress 7er A
Ons. 21. sep
18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Grønn - Hvam Sort
Aursmoen Sletta 5er
Ons. 21. sep
19:30 - 21:14
Aurskog/Finstadbru - Fjellhamar
Aursmoen kunstgress
Søn. 25. sep
15:00 - 16:24
Aurskog/Finstadbru - Kurland
Aursmoen kunstgress
Man. 26. sep
17:30 - 18:34
Aurskog/Finstadbru Grønn - Nittedal Blå
Aursmoen Sletta 7er A
Man. 26. sep
18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Hvit - Nittedal Gul
Aursmoen mini kg
Man. 26. sep
20:15 - 21:59
Aurskog/Finstadbru 2 - Enebakk
Aursmoen kunstgress
Tir. 27. sep
18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Grønn - Raumnes & Årnes Hvit
Aursmoen mini kg
Tir. 27. sep
20:15 - 21:29
Aurskog/Finstadbru - Funnefoss/Vormsund
Aursmoen kunstgress 9er A
Ons. 28. sep
17:45 - 18:49
Aurskog/Finstadbru - Rælingen
Aursmoen st. gress 7er A
Ons. 28. sep
18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Rød - Hvam Sort
Aursmoen mini kg
Ons. 28. sep
18:30 - 19:44
Aurskog/Finstadbru - Lørenskog 2
Aursmoen kunstgress
Fre. 30. sep
17:30 - 18:44
Aurskog/Finstadbru - Gjelleråsen 2 7er
Aursmoen st. gress 9er A
Lør. 1. okt
13:00 - 14:14
Aurskog/Finstadbru 2 7er - Funnefoss/Vormsund
Aursmoen st. gress 9er A
Lør. 1. okt
13:00 - 14:04
Aurskog/Finstadbru - Setskog
Aursmoen Sletta 7er A
Tir. 4. okt
19:30 - 21:14
Aurskog/Finstadbru - Søndre Høland
Aursmoen kunstgress
Søn. 9. okt
13:00 - 14:14
Aurskog/Finstadbru - Kurland
Aursmoen st. gress 7er A
Søn. 9. okt
17:00 - 18:14
Aurskog/Finstadbru - Lørenskog 3
Aursmoen kunstgress 9er A
Man. 10. okt
18:00 - 19:24
Aurskog/Finstadbru - Fjellhamar 2
Aursmoen kunstgress
Man. 10. okt
19:30 - 21:14
Aurskog/Finstadbru - Raumnes & Årnes 2
Aursmoen kunstgress
Tir. 11. okt
18:30 - 19:44
Aurskog/Finstadbru - Rælingen 2
Aursmoen kunstgress 9er A
Tir. 11. okt
20:15 - 21:59
Aurskog/Finstadbru 2 7er - Aurskog-Høland 2
Aursmoen kunstgress
Ons. 12. okt
20:15 - 21:29
Aurskog/Finstadbru - LSK Kvinner 3
Aursmoen kunstgress
Lør. 15. okt
13:00 - 14:44
Aurskog/Finstadbru - Skårer
Aursmoen kunstgress
Lør. 15. okt
13:00 - 14:04
Aurskog/Finstadbru Grønn - Kurland Rød
Aursmoen Sletta 7er A
Søn. 16. okt
17:00 - 18:24
Aurskog/Finstadbru - Ullensaker/Kisa
Aursmoen kunstgress
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Tir. 9. aug
19:30 - 21:14
kl 19:30 - 21:14
Aurskog/Finstadbru - Løvenstad
Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Tir. 9. aug
19:00 - 20:34
kl 19:00 - 20:34
Aurskog/Finstadbru - Lillestrøm 3
Aursmoen stadion gress
  Les mer  
Man. 8. aug
20:15 - 21:59
kl 20:15 - 21:59
Aurskog/Finstadbru 2 7er - Frogner 2
Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Tor. 30. jun
20:00 - 21:14
kl 20:00 - 21:14
Aurskog/Finstadbru - Rælingen
Aursmoen st. gress 7er A
  Les mer  
Tir. 28. jun
20:15 - 21:29
kl 20:15 - 21:29
Aurskog/Finstadbru - Fjellhamar
Aursmoen st. gress 7er A
  Les mer  
Tor. 23. jun
18:00 - 18:54
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Hvit - Ullensaker/Kisa Gul
Aursmoen Sletta 5er
  Les mer  
Ons. 22. jun
18:00 - 18:54
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Blå - Sørumsand Rød
Aursmoen Sletta 5er
  Les mer  
Tir. 21. jun
20:15 - 21:29
kl 20:15 - 21:29
Aurskog/Finstadbru - Hvam
Aursmoen st. gress 7er A
  Les mer  
Tir. 21. jun
18:30 - 19:44
kl 18:30 - 19:44
Aurskog/Finstadbru - Sørumsand
Aursmoen st. gress 9er A
  Les mer  
Man. 20. jun
20:15 - 21:59
kl 20:15 - 21:59
Aurskog/Finstadbru 2 - Lillestrøm 4
Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Man. 20. jun
18:30 - 20:14
kl 18:30 - 20:14
Aurskog/Finstadbru 2 7er - Lørenskog 3
Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Man. 20. jun
18:30 - 19:54
kl 18:30 - 19:54
Aurskog/Finstadbru 2 7er - Eidsvold TF 7er
Aursmoen st. gress 7er A
  Les mer  
Man. 20. jun
18:00 - 18:54
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Hvit - Søndre Høland Hvit
Aursmoen mini kg
  Les mer  
Søn. 19. jun
15:00 - 16:24
kl 15:00 - 16:24
Aurskog/Finstadbru - Skedsmo
Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Fre. 17. jun
17:30 - 18:54
kl 17:30 - 18:54
Aurskog/Finstadbru - Nittedal 2
Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Tor. 16. jun
18:30 - 19:54
kl 18:30 - 19:54
Aurskog/Finstadbru - Gjelleråsen 2
Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Tor. 16. jun
18:30 - 19:34
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru - Bjørkelangen 2
Aursmoen Sletta 7er A
  Les mer  
Ons. 15. jun
20:15 - 21:49
kl 20:15 - 21:49
Aurskog/Finstadbru - Skedsmo 3
Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Ons. 15. jun
18:00 - 18:54
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Rød - Enebakk Grønn
Aursmoen mini kg
  Les mer  
Tir. 14. jun
20:15 - 21:59
kl 20:15 - 21:59
Aurskog/Finstadbru - Frogner
Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Tir. 14. jun
18:30 - 19:34
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru Grønn - Rælingen Hvit
Aursmoen Sletta 7er A
  Les mer  
Man. 13. jun
20:15 - 21:49
kl 20:15 - 21:49
Aurskog/Finstadbru - Ullensaker/Kisa 4
Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Man. 13. jun
19:00 - 19:54
kl 19:00 - 19:54
Aurskog/Finstadbru Grønn - Bjørkelangen Hvit
Aursmoen mini kg
  Les mer  
Man. 13. jun
18:30 - 19:34
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru Grønn - Kurland Rød
Aursmoen Sletta 7er A
  Les mer  
Man. 13. jun
18:30 - 19:44
kl 18:30 - 19:44
Aurskog/Finstadbru - Gjerdrum 2
Aursmoen st. gress 9er A
  Les mer  
Man. 13. jun
18:00 - 18:54
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Grønn - Lillestrøm Hvit
Aursmoen mini kg
  Les mer  
Man. 13. jun
18:00 - 18:54
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Rød - Lillestrøm Gul
Aursmoen Sletta 5er
  Les mer  
Tor. 9. jun
19:00 - 20:24
kl 19:00 - 20:24
Aurskog/Finstadbru - Rælingen 3
Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Tor. 9. jun
18:30 - 19:34
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru 2 - Fet 5
Aursmoen Sletta 7er A
  Les mer  
Tor. 9. jun
18:00 - 18:54
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Blå - Høland Blå
Aursmoen mini kg
  Les mer  
Tor. 9. jun
18:00 - 18:54
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Hvit - Lørenskog Turkis
Aursmoen Sletta 5er
  Les mer  
Ons. 8. jun
20:15 - 21:29
kl 20:15 - 21:29
Aurskog/Finstadbru - Sand
Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Tir. 7. jun
20:00 - 21:34
kl 20:00 - 21:34
Aurskog/Finstadbru - Aurskog-Høland 3
Aursmoen stadion gress
  Les mer  
Tir. 7. jun
18:00 - 19:24
kl 18:00 - 19:24
Aurskog/Finstadbru - Frogner
Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Tir. 7. jun
18:00 - 19:14
kl 18:00 - 19:14
Aurskog/Finstadbru 2 - Enebakk 2
Aursmoen st. gress 9er A
  Les mer  
Tir. 7. jun
18:00 - 18:54
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Hvit - Frogner Blå
Aursmoen mini kg
  Les mer  
Man. 6. jun
20:15 - 21:59
kl 20:15 - 21:59
Aurskog/Finstadbru 2 - Holter 2
Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Man. 6. jun
18:30 - 20:14
kl 18:30 - 20:14
Aurskog/Finstadbru 2 7er - Nittedal
Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Man. 6. jun
18:30 - 19:54
kl 18:30 - 19:54
Aurskog/Finstadbru 2 7er - Fjellhamar 7er
Aursmoen st. gress 7er A
  Les mer  
Tor. 2. jun
20:00 - 21:14
kl 20:00 - 21:14
Aurskog/Finstadbru - Skårer
Aursmoen st. gress 7er A
  Les mer  
Tor. 2. jun
18:30 - 19:34
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru - Sørumsand
Aursmoen Sletta 7er A
  Les mer  
Ons. 1. jun
20:15 - 21:59
kl 20:15 - 21:59
Aurskog/Finstadbru - Skjetten 2
Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Ons. 1. jun
18:30 - 19:34
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru - Fjellhamar
Aursmoen Sletta 7er B
  Les mer  
Ons. 1. jun
18:30 - 19:34
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru Grønn - Hvam Sort
Aursmoen Sletta 7er A
  Les mer  
Ons. 1. jun
18:30 - 20:04
kl 18:30 - 20:04
Aurskog/Finstadbru - Bjerke
Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Ons. 1. jun
18:00 - 18:54
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Rød - Fet Rød
Aursmoen mini kg
  Les mer  
Tir. 31. mai
20:15 - 21:59
kl 20:15 - 21:59
Aurskog/Finstadbru - Bjerke
Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Tir. 31. mai
18:30 - 19:44
kl 18:30 - 19:44
Aurskog/Finstadbru - Rælingen 3
Aursmoen st. gress 9er A
  Les mer  
Tir. 31. mai
18:00 - 18:54
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Rød - Lørenskog Grønn
Aursmoen mini kg
  Les mer  
Man. 30. mai
20:00 - 21:14
kl 20:00 - 21:14
Aurskog/Finstadbru - Fet
Aursmoen st. gress 9er A
  Les mer  
Man. 30. mai
18:30 - 19:44
kl 18:30 - 19:44
Aurskog/Finstadbru - Fet 2
Aursmoen st. gress 9er A
  Les mer  
Man. 30. mai
18:00 - 18:54
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Grønn - Fet Blå
Aursmoen mini kg
  Les mer  
Ons. 25. mai
18:00 - 18:54
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Blå - Fet Hvit
Aursmoen mini kg
  Les mer  
Tir. 24. mai
20:15 - 21:59
kl 20:15 - 21:59
Aurskog/Finstadbru 2 7er - Fet 2
Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Tir. 24. mai
18:30 - 19:34
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru - Søndre Høland
Aursmoen Sletta 7er B
  Les mer  
Tir. 24. mai
18:30 - 19:44
kl 18:30 - 19:44
Aurskog/Finstadbru - Bjørkelangen
Aursmoen kunstgress 9er A
  Les mer  
Tir. 24. mai
18:00 - 18:54
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Hvit - Gjelleråsen Grønn
Aursmoen Sletta 5er
  Les mer  
Man. 23. mai
19:00 - 19:54
kl 19:00 - 19:54
Aurskog/Finstadbru Grønn - Søndre Høland Sort
Aursmoen mini kg
  Les mer  
Man. 23. mai
18:30 - 19:44
kl 18:30 - 19:44
Aurskog/Finstadbru - Bjørkelangen
Aursmoen st. gress 9er A
  Les mer  
Man. 23. mai
18:00 - 18:54
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Grønn - Sørum Blå
Aursmoen mini kg
  Les mer  
Tor. 19. mai
20:15 - 21:49
kl 20:15 - 21:49
Aurskog/Finstadbru - Gjerdrum 3
Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Tor. 19. mai
20:00 - 21:14
kl 20:00 - 21:14
Aurskog/Finstadbru - Skedsmo
Aursmoen st. gress 7er A
  Les mer  
Tor. 19. mai
18:30 - 19:34
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru - Sørumsand 2
Aursmoen Sletta 7er B
  Les mer  
Tor. 19. mai
18:30 - 20:14
kl 18:30 - 20:14
Aurskog/Finstadbru - Sørumsand
Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Tor. 19. mai
18:30 - 19:34
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru 2 - Rælingen 4
Aursmoen Sletta 7er A
  Les mer  
Ons. 18. mai
20:00 - 21:34
kl 20:00 - 21:34
Aurskog/Finstadbru - Enebakk
Aursmoen stadion gress
  Les mer  
Ons. 18. mai
19:30 - 21:14
kl 19:30 - 21:14
Aurskog/Finstadbru - Blaker
Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Ons. 18. mai
18:30 - 19:44
kl 18:30 - 19:44
Aurskog/Finstadbru - Løvenstad
Aursmoen st. gress 9er A
  Les mer  
Ons. 18. mai
18:30 - 19:34
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru Grønn - Bjørkelangen Rød
Aursmoen Sletta 7er A
  Les mer  
Ons. 18. mai
18:15 - 19:29
kl 18:15 - 19:29
Aurskog/Finstadbru - Fet 2
Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Ons. 18. mai
18:00 - 18:54
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Rød - Enebakk Grønn
Aursmoen Sletta 5er
  Les mer  
Man. 16. mai
20:15 - 21:59
kl 20:15 - 21:59
Aurskog/Finstadbru 2 - Varpe
Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Man. 16. mai
18:00 - 18:54
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Hvit - Høland Blå
Aursmoen mini kg
  Les mer  
Lør. 14. mai
13:00 - 14:24
kl 13:00 - 14:24
Aurskog/Finstadbru 2 7er - Varpe 7er
Aursmoen kunstgress 9er A
  Les mer  
Tor. 12. mai
18:30 - 19:44
kl 18:30 - 19:44
Aurskog/Finstadbru 2 7er - Hauerseter
Aursmoen st. gress 9er A
  Les mer  
Tor. 12. mai
18:30 - 19:44
kl 18:30 - 19:44
Skjetten - Aurskog/Finstadbru
Aursmoen kunstgress 9er A
  Les mer  
Tor. 12. mai
18:00 - 18:54
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Hvit - Fet Blå
Aursmoen Sletta 5er
  Les mer  
Ons. 11. mai
19:00 - 20:24
kl 19:00 - 20:24
Aurskog/Finstadbru - Enebakk
Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Ons. 11. mai
18:30 - 19:44
kl 18:30 - 19:44
Aurskog/Finstadbru - Sørumsand
Aursmoen st. gress 9er A
  Les mer  
Ons. 11. mai
17:00 - 17:54
kl 17:00 - 17:54
Aurskog/Finstadbru Rød - Gjelleråsen Rød
Aursmoen mini kg
  Les mer  
Tir. 10. mai
18:30 - 19:34
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru Grønn - Høland Blå
Aursmoen Sletta 7er A
  Les mer  
Tir. 10. mai
18:00 - 19:04
kl 18:00 - 19:04
Aurskog/Finstadbru - Fet 6
Aursmoen kunstgress 7er A
  Les mer  
Man. 9. mai
20:15 - 21:59
kl 20:15 - 21:59
Aurskog/Finstadbru 2 7er - Skedsmo 3
Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Man. 9. mai
20:00 - 21:14
kl 20:00 - 21:14
Aurskog/Finstadbru - Rælingen 2
Aursmoen st. gress 9er A
  Les mer  
Man. 9. mai
19:00 - 19:54
kl 19:00 - 19:54
Aurskog/Finstadbru Grønn - Gjerdrum Gul
Aursmoen mini kg
  Les mer  
Man. 9. mai
18:30 - 19:54
kl 18:30 - 19:54
Aurskog/Finstadbru 2 7er - Fet 9er
Aursmoen st. gress 7er A
  Les mer  
Man. 9. mai
18:00 - 19:24
kl 18:00 - 19:24
Aurskog/Finstadbru - Funnefoss/Vormsund
Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Man. 9. mai
18:00 - 18:54
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Grønn - Raumnes & Årnes Blå
Aursmoen mini kg
  Les mer  
Man. 9. mai
17:00 - 17:54
kl 17:00 - 17:54
Aurskog/Finstadbru Blå - Bjørkelangen Rød
Aursmoen Sletta 5er
  Les mer  
Tor. 5. mai
20:15 - 21:49
kl 20:15 - 21:49
Aurskog/Finstadbru - Lillestrøm 4
Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Tor. 5. mai
18:30 - 19:34
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru 2 - Lørenskog 6
Aursmoen Sletta 7er A
  Les mer  
Ons. 4. mai
19:30 - 21:14
kl 19:30 - 21:14
Aurskog/Finstadbru - Skedsmo 2
Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Ons. 4. mai
18:30 - 19:44
kl 18:30 - 19:44
Aurskog/Finstadbru 2 - Bjørkelangen 2
Aursmoen st. gress 9er A
  Les mer  
Ons. 4. mai
18:15 - 19:29
kl 18:15 - 19:29
Aurskog/Finstadbru - Varpe 2
Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Ons. 4. mai
18:00 - 18:54
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Hvit - Sørum Rød
Aursmoen mini kg
  Les mer  
Tir. 3. mai
20:15 - 21:29
kl 20:15 - 21:29
Aurskog/Finstadbru - Hakadal
Aursmoen kunstgress 7er A
  Les mer  
Tir. 3. mai
18:30 - 19:44
kl 18:30 - 19:44
Aurskog/Finstadbru - Frogner
Aursmoen st. gress 9er A
  Les mer  
Tir. 3. mai
18:30 - 19:34
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru - Funnefoss/Vormsund
Aursmoen Sletta 7er B
  Les mer  
Tir. 3. mai
18:00 - 18:54
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Rød - Nittedal Hvit
Aursmoen mini kg
  Les mer  
Man. 2. mai
20:15 - 21:59
kl 20:15 - 21:59
Aurskog/Finstadbru 2 - Kurland 2
Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Tor. 28. apr
20:15 - 21:49
kl 20:15 - 21:49
Aurskog/Finstadbru - Skjetten 3
Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Tor. 28. apr
18:30 - 19:44
kl 18:30 - 19:44
Aurskog/Finstadbru 2 7er - Søndre Høland 7er
Aursmoen st. gress 9er A
  Les mer  
Ons. 27. apr
19:30 - 21:14
kl 19:30 - 21:14
Aurskog/Finstadbru - Skjetten 2
Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Tir. 26. apr
20:15 - 21:59
kl 20:15 - 21:59
Aurskog/Finstadbru - Lørenskog 2
Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Man. 25. apr
20:15 - 21:59
kl 20:15 - 21:59
Aurskog/Finstadbru 2 7er - Fjellhamar 2
Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Man. 25. apr
18:30 - 19:54
kl 18:30 - 19:54
Aurskog/Finstadbru 2 7er - Hurdal 7er
Aursmoen st. gress 7er A
  Les mer  
Lør. 23. apr
16:00 - 17:44
kl 16:00 - 17:44
Aurskog/Finstadbru - Fet
Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Fre. 22. apr
19:00 - 20:44
kl 19:00 - 20:44
Aurskog/Finstadbru 2 7er - Eidsvold IF
Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Ons. 20. apr
20:15 - 21:49
kl 20:15 - 21:49
Aurskog/Finstadbru - Sørumsand 2 9er
Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Ons. 20. apr
18:15 - 19:29
kl 18:15 - 19:29
Aurskog/Finstadbru - Kløfta
Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Tor. 7. apr
18:30 - 19:44
kl 18:30 - 19:44
Aurskog/Finstadbru 2 7er - Fjellhamar
Aursmoen st. gress 9er A
  Les mer  
Tir. 5. apr
20:15 - 21:59
kl 20:15 - 21:59
Aurskog/Finstadbru - Hakadal
Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Man. 4. apr
18:30 - 19:54
kl 18:30 - 19:54
Aurskog/Finstadbru 2 7er - Kurland 2 7er
Aursmoen kunstgress 9er A
  Les mer